Zestawy DIY dla dzieci, czyli do samodzielnego robienia

Dzieci w wieku szkolnym lubią tworzyć, wymyślać i eksperymentować. Dla nich oferujemy zestawy kreatywne i naukowe wysokiej jakości i o nie kwestionowanych walorach edukacyjnych. Oferujemy zestawy wyprodukowane pod ścisłym nadzorem, w dużej części we Francji, zestawy atestowane i bezpieczne.

Więcej
Produkty
Pokazuje 1 - 48 z 97 elementów

Dla dziewczyn oferujemy zestawy do robienia własnej biżuterii. Zestawy marki B.Toys są odpowiedni dla dwuletnich dziewczynek, zestawy marki SentoSphere są natomiast przeznaczone dla starszych dziewczyn, niektóre zestawy nawet dla nastolatek. Zestawy kreatywne do robienia kosmetyków są bestsellerem dla dziewczyn od 8 lat: w naszym sklepie można kupić wyprodukowane we Francji i dermatologicznie atestowane zestawy do robienia perfum, szamponów i soli do kąpieli. Dziesięciolatki polubią również zestawy do wyrobu świec, zapachowych lub ozdobnych.

Dziewczynom i chłopcom polecamy również zestawy do hodowania roślin. Oferujemy zestawy do uprawy truskawek i pomidorów w ładnych doniczkach, zestawy do hodowania niecodziennych roślin a dla maluszków śmieszne doniczki w kształcie zwierzątka, z szybko rosnącą trawą.