Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Filtruj

Domki do zabawy, namioty, tipi, wiszące siedziska dla dzieci

Namiot lub domek do zabawy to wymarzony prezent dla dzieci, które lubią improwizować kryjówki w domu i w ogrodzie, lubią się bawić pod stołem lub w jakimś kącie między ścianą a szafą. Oferujemy namioty do zabawy i domki materiałowe do domu i ogrodu dla dzieci od 18. miesiąca aż do wieku szkolnego.

Więcej

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Namioty i domki Haba są albo wiszące, albo stojące. Namioty stojące rozkładają błyskawicznie dzięki systemowi pop-up. Wykonane są z cienkiego materiału łatwego do czyszczenia, są lekkie i kolorowe. Haba oferuje nam zamek rycerza i farmę, pałac księżniczki i kryjówka pirata. Angielska marka Wingreen produkuje piękne domki wolnostojące, stelaż jest drewniany i ścianki z bawełny. Domki są dostępne w różnych rozmiarach, największe mają aż do 165 cm wysokości. Vilac proponuje nam namioty tipi do zabawy dla dzieci. W ofercie są wigwamy z tkaniny denim, czyli z oryginalnej indiańskiej tkaniny oraz namioty z cienkiego materiału.

Nasze namioty i domki są łatwe do składania i do utrzymania w czystości. Wszystkie są piękne, solidnie wykonane i są idealne na prezent dla dziecka.