Domki do zabawy, namioty, tipi, wiszące siedziska dla dzieci

Namiot lub domek do zabawy to wymarzony prezent dla dzieci, które lubią improwizować kryjówki w domu i w ogrodzie, lubią się bawić pod stołem lub w jakimś kącie między ścianą a szafą. Oferujemy namioty do zabawy i domki materiałowe do domu i ogrodu dla dzieci od 18. miesiąca aż do wieku szkolnego.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Namioty i domki Haba są albo wiszące, albo stojące. Namioty stojące rozkładają błyskawicznie dzięki systemowi pop-up. Wykonane są z cienkiego materiału łatwego do czyszczenia, są lekkie i kolorowe. Haba oferuje nam zamek rycerza i farmę, pałac księżniczki i kryjówka pirata. Angielska marka Wingreen produkuje piękne domki wolnostojące, stelaż jest drewniany i ścianki z bawełny. Domki są dostępne w różnych rozmiarach, największe mają aż do 165 cm wysokości. Vilac proponuje nam namioty tipi do zabawy dla dzieci. W ofercie są wigwamy z tkaniny denim, czyli z oryginalnej indiańskiej tkaniny oraz namioty z cienkiego materiału.

Nasze namioty i domki są łatwe do składania i do utrzymania w czystości. Wszystkie są piękne, solidnie wykonane i są idealne na prezent dla dziecka.