Filtruj według

Podkategoria
Producenci
więcej... mniej
Cena
Wiek
Filtruj

Prezenty na roczek

Dzieci tak szybko rośną, nasz chrześniak za chwilkę skończy rok ale co mu podarować z tej wyjątkowej okazji? Jesteśmy zaproszeni na imprezę urodzinową i nie wiemy co kupić? W Dadum znajdziemy ciekawe i oryginalne prezenty na roczek. Sprawdź dzisiejsze promocje i kody rabatowe (kliknij tu).

Więcej

Jest 310 produktów.

Pokazano 1-48 z 310 pozycji
Pokazano 1-48 z 310 pozycji
Pokazano 1-48 z 310 pozycji

Pierwsze urodziny dziecka to dla rodziców, chrzestnych czy dziadków dobra okazja do podarowania większego prezentu. Drewniane konie na biegunach lub jeździki zachęcą dziecko do aktywnej ale bezpiecznej zabawy i ćwiczenia równowagi. Dadum starannie wybiera swoich dostawców zapewniając gwarancje producentów na wszystkie zabawki, pojazdy oraz dostęp do części zamiennych.

Bliscy szukający mniejszego ale równie wyjątkowego prezentu dla chłopca mogą wybrać klocki, drewniane lub magnetyczne układanki. Dla dziewczynek pierwsze urodziny mogą być okazją do podarowania pierwszej lalki np. z dźwiękiem lub akcesoriami do kąpania. Wózki dla lalek tak jak pchacze będą wspierać naukę chodzenia. Wszystkie dzieci zainteresują się edukacyjnymi sorterami oraz kostkami edukacyjnymi dzięki którymi poznają różne kształty, kolory i faktury.

Maluchy na przełomie pierwszego roku życia zaczynają stawiać pierwsze kroki dlatego polecamy edukacyjne wózki do nauki chodzenia i zabawki do ciągnięcia w kształcie np. ulubionych zwierząt.

Roczne dzieci biorą wszystko co leży w zasięgu ich rączek do buzi dlatego wybierając zabawkę chcemy mieć pewność, że została wykonana z materiałów o najwyższej jakości, jest bezpieczna i dostosowana do wieku dziecka. Zabawki w Dadum posiadają wszystkie atesty, malowane są farbami i lakierami ekologicznymi, nie zawierają małych części które mogą zostać połknięte przez dziecko ale np. wyżej wspomniane zabawki do ciągnięcia posiadają bezpieczny sznurek wyposażony w specjalne plastikowe łączniki które samoczynnie wypinają się gdy dziecko mocniej pociągnie.

Jeżeli chcemy aby dziecko i jego rodzice wiedzieli, że nasz prezent był naprawdę dedykowany dla solenizanta możemy kupić prezent z grawerem, haftem lub imieniem dziecka. Jako chrzestna czy chrzestny kupując prezent dla chrześniaka czy chrześnicy często decydujemy się na jeden ale droższy prezent dlatego tak ważne jest aby mieć możliwość zwrotu oraz wymiany. W Dadum możemy to zrobić aż w ciągu 60 dni.

Idąc na urodziny równie ważne jest dla nas by obdarowane przez nas roczniaka już w chwili otrzymania prezentu czuło się wspaniale. Dlatego Dadum zapewnia gwarancję estetyki oferując zabawki w ładnych, eleganckich opakowaniach.

Dodatkowe informacje: