Filtruj według

Podkategoria
Producenci
więcej... mniej
Cena
Wiek
Filtruj

Prezenty dla 5, 6 i 7 latka

W wieku od 5 do 7 lat dziecko zaczyna zmieniać swoje zainteresowania. Wychodząc z etapu wczesnego dzieciństwa, przygotowując się do roli ucznia, zaczyna interesować się światem liter, cyfr i jest bardziej ciekawe świata. Prezenty dla dzieci w tym wieku powinny być dopasowane do ich etapu rozwoju. Sprawdź dzisiejsze promocje i kody rabatowe (kliknij tu).

Więcej

Jest 920 produktów.

Pokazano 1-48 z 920 pozycji
Pokazano 1-48 z 920 pozycji
Pokazano 1-48 z 920 pozycji

Dla pięciolatków można już wybrać wiele ciekawych, edukacyjnych gier. Wspierając zainteresowania 5 latka liczbami czy literami, możemy podarować mu gry planszowe, karciane, a nawet strategiczne. Dziewczynki i chłopcy w tym wieku 6 lat są cierpliwsi niż ich młodsi koledzy, więc idealnym prezentem będą klocki. Drewniane klocki deseczki Kapla do budowania samodzielnie lub z niewielką pomocą rodzica będą ćwiczyły nie tylko cierpliwość 6 latków ale również precyzję i zręczność. Ciekawym prezentem dla 7 latka są puzzle z obrazami na temat krajów, kontynentów i kosmosu. Dzieci w tym wieku potrafią powoli trochę dłużej siedzieć i dłużej skupić się na jednej czynności dlatego można zdecydować się na te układanki składające się z większej ilości elementów.

Przedszkole i szkoła rozwija w dziecku chęć zdobywania wiedzy. A najlepszym sposobem aby coś poznać jest samodzielne doświadczenie tego. Dlatego w Dadum proponujemy np. na urodziny zestawy z doświadczeniami dla dzieci. Ciekawym prezentem dla pięciolatki będzie doniczka z ziemią i nasionami roślin. Zabawka uczy również odpowiedzialności. Wybierając prezent dla sześciolatka czy siedmiolatka możemy kupić coś z większym poziom trudności. Zestawy naukowe pozwolą dzieciom na przeprowadzenie edukacyjnych doświadczeń np. z wodą czy masą żelową. Kupując prezent liczymy na radość dziecka. Sprzedawane przez nas zabawki, gry czy zestawy kreatywne np. doświadczenia nie są dostępne w każdym sklepie dlatego można liczyć że wręczany przez nas prezent będzie oryginalny i jest mała szansa na to, że się powtórzy.

Dzieci w wieku 5-7 lat są bardziej świadome siebie i otaczającego je świata. Wiedzą co lubią ich koledzy i jakie zabawki są bardziej lub mniej popularne. Dlatego tak ważna jest możliwość zwrotu lub wymiany zabawki jeżeli dziecko posiada już tą zabawkę lub jeżeli wybrany przez nas wzór mu się nie podoba. Dadum gwarantuje wysoką jakość zabawek potwierdzoną wszystkimi wymaganymi atestami. Dla nas liczy się również wygląd sprzedawanych produktów dlatego większość zabawek jest zapakowana w estetyczne pudełka idealne na prezent.