Hulajnogi dla dzieci

Hulajnoga to pojazd wyjątkowy, który zachwyca dzieci już od wielu lat. Jest niezwykle lekka, zwinna i zajmuje mało miejsca, dzięki czemu wszędzie można ją ze sobą zabrać. Oferujemy hulajnogi znakomitych marek, takich jak Puky i Micro, w kilku modelach, aby można było dokładnie dopasować pojazd do wieku i umiejętności dziecka.

Więcej

Niestety, podany przez Ciebie adres strony nie jest dostępny.

Poniżej przedstawiamy polecane produkty dla Ciebie.

Hulajnogi trójkołowe zaprojektowane są z myślą o najmłodszych użytkownikach, ponieważ zapewniają większą stabilność i bezpieczną jazdę. Dla starszych dzieci przeznaczone są hulajnogi dwukołowe, które pozwalają na nieco szybszą jazdę, zapewniając tym samym większą frajdę.

Klasyczna hulajnoga Puky to sprawdzona metoda na przygotowanie najmniejszych dzieci do jazdy na prawdziwym rowerze. Producent zapewnia wysoki komfort jazdy dzięki użyciu opon pompowanych, dodatkowo oferuje wieloletni serwis części zamiennych. Hulajnogi Puki wyróżniają się nowoczesnym designem, który spodoba się zarówno rodzicom jak i pociechom.

Hulajnogi Micro są wyjątkowo zgrabne i kolorowe. Koła wykonane z poliuretanu gwarantują gładką oraz wygodną jazdę. Są wyposażone w łyżkowy hamulec, pozwalający na łatwą oraz intuicyjną obsługę nawet przez małe dziecko. Również niski oraz długi podest pomaga w bezproblemowym odpychaniu i co ważne, mieści dwie nogi małego kierowcy. Hulajnogi Micro można bezproblemowo przenosić, ponieważ są bardzo lekkie.

Aby pojazd był dla pociechy jeszcze bardziej atrakcyjny, do każdej hulajnogi można dokupić ciekawe akcesoria. Małe dziecko z całą pewnością ucieszy się z dzwonka, chorągiewki albo torebki na kierownicę, w której będzie mogło przewozić swoją ulubioną zabawkę.