Dodatkowe prawo zwrotu towarów

Bezpłatna wymiana towaru

W naszym sklepie wymiana towaru polega na:

Krok 1: Zwrot wybranych towarów

Przypominamy, że w naszym sklepie mogą Państwa zwrócić zakupiony u nas towar w ciągu 60 dni od daty ich dostarczenia. Ponosimy koszty zwrotu. Praktyczne wskazówki jak dokonać zwrot są podane poniżej.

Krok 2: Złożenie kolejnego zamówienia

Złożenie kolejnego zamówienia pozwoli zarezerwować produkt na wymianę. Aby w łatwy sposób móc skorzystać z bezpłatnej wymiany towaru, proponujemy wpisać w polu "Uwagi do zamówienia" nazwę odesłanego produktu oraz numer jego zamówienia.

60-dniowe prawo zwrotu towaru

W naszym sklepie mogą Państwa zwrócić zakupiony u nas towar w ciągu 60 dni od daty ich dostarczenia, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie są Państwa z niego zadowolony. Sugerujemy, aby:

- przesyłka zwrotna była zapakowana w karton, w którym została doręczona.
- zawartość paczki była zabezpieczona w podobny sposób, w jaki pierwotna paczka była przez nas zabezpieczona.
- w paczce zamieszczony był wypełniony formularz zwrotu (kliknij tu!).

Prosimy o odesłanie towaru na nasz adres I.Dyląg Allegro Sp.j., ul. Bonarka 21, 30-415 Kraków.

Darmowy zwrot towaru

Ponosimy koszty jednego zwrotu. W ramach każdego zamówienia, oferujemy usługę jednorazowego darmowego odesłania Towaru poprzez naszego partnera logistycznego DPD, który odbierze przesyłkę z wyznaczonego przez Państwa miejsca. Aby skorzystać z tej usługi muszą nas Państwa tylko o tym poinformować.

Prosimy powiadomić nas, mailem na adres sklep@dadum.pl lub telefonicznie pod nr 12 394 56 10, o chęci skorzystania z tej usługi. Z Państwem skontaktujemy się w ciągu 12 godzin roboczych aby ustalić szczegółowo kolejne kroki, po czym odbierzemy paczkę zwrotną za pośrednictwem kuriera DPD.

 

Możliwość zwrotu towarów w ciągu 60 dni nie narusza ani nie ogranicza praw konsumenta do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Wszelkie dodatkowe warunki obowiązują dopiero po upłynięciu 14 dniowego ustawowego terminu.