Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Filtruj

Farmy, zamki i rycerze, piraci, księżniczki, konie

Dziecko w wieku przedszkolnym spędza dużo czasu na zabawy w tzw. odgrywanie ról: są to zabawy, podczas których dzieci odgrywają pewne role, naśladując dorosłych. Bawią się w sklep i gotowanie, udają, że są mechanikami, lekarzami, rycerzami, piratami czy księżniczkami. Tak dzieje się od pokoleń, jest to naturalny etap w rozwoju dziecka, podczas którego uczą się prawidłowego funkcjonowania wśród rówieśników, w domu. Zabawy w odgrywanie ról przygotowują dzieci do funkcjonowania w społeczeństwie.

Więcej

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Dziewczyny chętnie bawią się w gotowanie. Oferujemy drewniane kuchnie do zabawy, różnorodne sprzęty AGD i zabawkowe jedzenie, dzięki którym dziewczynka będzie mogła przygotować posiłki dla lalek, misiów, koleżanek. Drewniane kuchnie Vilac są bogato wyposażone, szafki są pełne kartonowych pudełek z jedzeniem „na niby". Marka Le Toy Van oferuje szeroką gamę drewnianych sprzętów kuchennych: mikser, blender, toster i nawet ekspres do kawy! Naczynia do gotowania dla dzieci w naszym sklepie są metalowe lub drewniane. Metalowe naczynia wyglądają bardzo realistycznie.

Zabawa w sklep to zabawa zarówno dla dziewczyn, jak i dla chłopców. Warto kupić dziecku drewniany stragan lub sklep do zabawy z podstawowymi akcesoriami jak kasa fiskalna i środki płatnicze. Marki Haba i Le Toy Van oferują warzywa, owoce, pieczywo i nabiał drewniane do zabawy w sklep i gotowanie, są one podstawą do każdego dziecięcego sklepiku. Dodatkowe produkty można znaleźć w domu i rozszerzyć asortyment sklepu w nieskończoności: pusty umyty kubełek jogurtu lub kartonowe opakowania sera typu camembert mogą się przydać w każdym sklepie :).

Zabawa w lekarza może pomóc dzieciom, które się boją wizyt u lekarza: poznają poszczególne narzędzia i procedur podczas zabawy z Mamą i Tatą. Niektóre dzieci odczuwają potrzebę opiekowania się innymi i będą chętnie leczyć nie tylko misia, ale i koleżankę z przedszkola lub starszego brata. Zestawy małego weterynarza pozwalają się opiekować zwierzętami, robić pieskowi opatrunek i pomóc choremu kotkowi: jest to zabawa lubiana zarówno przez chłopców i dziewczynki.

Dziewczynki lubią bawić się w gotowanie, większość chłopców będzie wolała się bawić w mechanika. Dla chłopców proponujemy piękne garaże drewniane do zabawy, parkingi z windą i myjnią samochodową. Dzieci będą godzinami zajęte robieniem korków, tankowaniem i naprawieniem samochodzików. Maty do zabawy z ulicami świetnie uzupełnią tę zabawę. Dla chłopców ciekawe są również drewniane warsztaty majsterkowicza z drewnianymi narzędziami i drewnianymi klockami.

Zabawa w teatr jest przeznaczona dla wyjątkowo kreatywnych dzieci, które lubią wymyślać historie i je inscenizować. Jest to zabawa odpowiednia dla 4 latków i 5 latków, dla dziewczynek i dla chłopców. Dla nich proponujemy drewniane teatrzyki kukiełkowe marki Vilac i zestawy pacynek na rękę: rycerze i księżniczki, smoki i żaby, Jaś i Małgosia, Kopciuszek i inne. Zabawa w teatr rozwija m.in. słownictwo.

Dzieci kochają bawić się w odgrywanie ról: warto im podarować zabawki, które wzbogacą te zabawy. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wyboru zabawek prosimy o kontakt z nami!