Zabawki edukacyjne dla 3 latka, dla 4 latka

Dzieci w drugim i trzecim roku życia rozwijają się wciąż w bardzo szybkim tempie. Stają się coraz bardziej samodzielne, odkrywają świat na każdym kroku. Dla nich proponujemy zabawki edukacyjne, solidne i estetycznie wykonane. To są zabawki, które wspierają dzieci w swoich odkryciach: kolory, kształty, dźwięki, zwierzęta, zwykłe czynności życia codziennego. To są zabawki, które pomagają dzieciom rozwijać ważne zdolności takie jak: cierpliwość, skupienie, precyzyjność, równowagę i inne.

Więcej
Produkty
Pokazuje 1 - 48 z 87 elementów

Po ukończeniu pierwszego roku życia dzieci przeważnie stawiają pierwsze kroki. Jest to ważny etap, który można wspierać podarowując dziecku chodzik pchacz do nauki chodzenia. Chodziki w naszej ofercie są wykonane z drewna, są solidne, kolorowe, atrakcyjne dla najmłodszych. Bestsellerem dla chłopów jest niewątpliwie jeździk pchacz marki Vilac w kształcie wozu strażackiego, ze schowkiem na zabawki i z klaksonem. Dla dziewczynek odpowiednio są lżejsze, lecz stabilne, pchacze Vilac lub Janod. W tym wieku dziecko siedzi już pewnie, ucieszy się z zabawki na biegunach. Koniki na biegunach Vilac lub Janod posiadają oparcia, dzięki którymi są jeszcze bezpieczniejsze.

Kiedy dziecko już chodzi, polubi pociągać za sobą ulubioną zabawkę. W wieku 18-go miesiąca, dziecko będzie się cieszyło z każdej zabawki do ciągnięcia: pieski, kotki, świnki, króliki na kółkach, a dla chłopców nawet wyścigówki Vilac z pełnego drewna, wyprodukowane we Francji. Zabawki do ciągnięcia w naszym sklepie mają koła wyposażone w nakładki gumowe, aby nie zarysowały podłogi.

W trzecim roku życia dziecko potrafi się skupić już kilka minut. Chętnie będzie się bawiło edukacyjnymi zabawkami. W jego pokoju mogą się teraz pojawić sortery kształtów, piramidy kółek, piramidy wielkich kartonowych klocków, przebijanki. Takie zabawki wspierają naukę kolorów, kształtów, sortowania przedmiotów według wielkości. Nakładanki, sznurowanki i klocki do nawlekania rozwijają małą motorykę. Zjeżdżalnie kulek z kolei są świetnym ćwiczeniem dla koordynacji oko-ręka.

W razie jakichkolwiek wątpliwości z wyborem prezentu dla rocznego dziecka, dla 2 latka lub 3 latka, prosimy o kontakt z nami: chętnie służymy pomocą.