Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Filtruj

Zabawki edukacyjne dla 3 latka, dla 4 latka

Dzieci w drugim i trzecim roku życia rozwijają się wciąż w bardzo szybkim tempie. Stają się coraz bardziej samodzielne, odkrywają świat na każdym kroku. Dla nich proponujemy zabawki edukacyjne, solidne i estetycznie wykonane. To są zabawki, które wspierają dzieci w swoich odkryciach: kolory, kształty, dźwięki, zwierzęta, zwykłe czynności życia codziennego. To są zabawki, które pomagają dzieciom rozwijać ważne zdolności takie jak: cierpliwość, skupienie, precyzyjność, równowagę i inne.

Więcej

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-48 z 62 pozycji
Pokazano 1-48 z 62 pozycji
Pokazano 1-48 z 62 pozycji

W trzecim roku życia dziecko potrafi się skupić już kilka minut. Chętnie będzie się bawiło edukacyjnymi zabawkami. W jego pokoju mogą się teraz pojawić sortery kształtów, piramidy kółek, piramidy wielkich kartonowych klocków, przebijanki. Takie zabawki wspierają naukę kolorów, kształtów, sortowania przedmiotów według wielkości. Nakładanki, sznurowanki i klocki do nawlekania rozwijają małą motorykę. Zjeżdżalnie kulek z kolei są świetnym ćwiczeniem dla koordynacji oko-ręka. Dzieciom w wieku od 3 lat mogą również już się bawić małymi tradycyjnymi zabawkami: kalejdoskopy metalowe, bączki drewniane.

W razie jakichkolwiek wątpliwości z wyborem prezentu dla rocznego dziecka, dla 2 latka lub 3 latka, prosimy o kontakt z nami: chętnie służymy pomocą.