Artykuły dla niemowląt i dzieci

Kiedy na świecie ma pojawić się dziecko, należy skompletować wyprawkę. Podobnie, jeśli z naszym maluchem zamierzamy podróżować i wtedy, kiedy rozpoczyna przedszkole lub szkołę. Jak się przygotować, żeby o niczym nie zapomnieć? Najlepiej z Dadum!

Więcej
Produkty
Pokazuje 1 - 48 z 629 elementów

Dadum oferuje szeroki wybór akcesoriów, które dzieciom i ich rodzicom przydadzą się w najrozmaitszych sytuacjach. Tak codziennych, jak i wyjątkowych. Dla niemowląt – akcesoria do karmienia czy do przewijania i kąpieli. Także te, które zapewnią naszemu dziecku bezpieczeństwo, jak ochraniacze do łóżeczek i barierki ochronne. Kiedy wybieramy się na wycieczkę, niezbędny będzie fotelik samochodowy, a pomocne może okazać się także nosidełko lub wózek.

Ważnym etapem rozwojowym dziecka jest nauka samodzielnego jedzenia. Aby pierwsze posiłki naszego dziecka były wyjątkowe zadbajmy by naczynia miały ciekawe, kolorowe wzornictwo. W Dadum znajdziemy szeroką ofertę talerzyków, miseczek, sztućców, kubeczków oraz praktyczne podkładki na stół w wielu różnych kolekcjach: ze zwierzątkami, kwiatkami i postaciami z ulubionych dziecięcych bajek.

Krokiem milowym dla rozwoju naszego malucha będzie rozpoczęcie edukacji – przedszkolnej i szkolnej, dlatego zadbać trzeba o odpowiednią wyprawkę. Wygodny plecak lub tornister to podstawa, a w nim – kolorowa śniadaniówka i bajkowy bidon oraz piórnik ze wszystkimi niezbędnymi przyborami do pisania. Tak, by nauka była przyjemniejsza!

Wszystkie artykuły dla dzieci, dostępne w Dadum, gwarantują najwyższą jakość wykonania i funkcjonalność. Produkty użytkowe z samej swojej definicji nie służą do dekoracji, a do wielokrotnego wykorzystania, więc kolejnymi ich zaletami są trwałość i solidność. Wszystkie akcesoria wykonane zostały z myślą o dzieciach i rodzicach, są bezpieczne – atestowane i pozbawione niebezpiecznych substancji.

Z szerokiej oferty z pewnością wybrać można także prezent – młodej mamie przyda się np. estetyczny komplet z wyprawką dla noworodka. Jeśli jednak upominek nie będzie trafiony, Dadum przyjmie zwrot i odda pieniądze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a w przypadku jakichkolwiek pytań – polecamy się do kontaktu!