Filtruj według

Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Artykuły dla niemowląt i dzieci

Kiedy na świecie ma pojawić się dziecko, należy skompletować wyprawkę. Podobnie, jeśli z naszym maluchem zamierzamy podróżować i wtedy, kiedy rozpoczyna przedszkole lub szkołę. Jak się przygotować, żeby o niczym nie zapomnieć? Dadum oferuje szeroki wybór praktycznych i niezbędnych akcesoriów, które dzieciom i ich rodzicom przydadzą się podczas codziennych aktywności.

Więcej

Jest 300 produktów.

Pokazano 1-48 z 300 pozycji
Pokazano 1-48 z 300 pozycji
Pokazano 1-48 z 300 pozycji

Dla niemowląt – akcesoria do codziennej pielęgnacji, karmienia, przewijania i kąpieli. Także te, które zapewnią naszemu dziecku bezpieczeństwo, jak ochraniacze do łóżeczek i barierki ochronne.

Zadbać również trzeba o odpowiedni wystrój pokoju, aby dziecko czuło się w nim bezpiecznie i komfortowo. Na ścianach pokoju dziecięcego można przykleić plakaty ze zwierzętami i postaciami z bajek, a kolorowe drewniane literki pomogą w nauce czytania. Po zabawie można schować wszystkie zabawki do praktycznego worka na zabawki. A w spokojnym zasypianiu pomogą lampki nocne w różnych kształtach i kolorach.

Ważnym etapem rozwojowym dziecka jest nauka samodzielnego jedzenia. Aby pierwsze posiłki naszego dziecka były wyjątkowe, zadbajmy o niezbędne i przyjazne dziecku akcesoria do jedzenia. W Dadum znajdziemy bogaty wybór artykułów do nauki jedzenia zarówno dla tych najmłodszych, jak i starszych dzieci. Uczące się ssania i gryzienia niemowlę ucieszy się z praktycznego gryzaka dla owoców czy kubka z dzióbkiem do nauki picia. Kolorowe talerzyki, miseczki, kubeczki i sztućce sprawią, że jedzenie będzie prawdziwą przyjemnością dla każdego dziecka, a praktyczne śliniaczki czy podkładki na stół (ze zwierzątkami, kwiatami i postaciami z ulubionych dziecięcych bajek) pozwolą na zachowanie odpowiedniej higieny i czystości podczas i po jedzeniu.

Krokiem milowym dla rozwoju naszego malucha jest rozpoczęcie edukacji. Wówczas zapewnić mi należy odpowiednią wyprawkę do przedszkola i szkoły. Wygodny i pojemny plecak lub tornister to podstawa, a w nim – kolorowa śniadaniówka i bajkowy bidon oraz piórnik ze wszystkimi niezbędnymi przyborami do pisania. Nie można zapomnieć o akcesoriach do przechowywania licznych drobiazgów i pierwszy portfel na kieszonkowe. Portmonetka czy saszetka na drobiazgi pomogą w utrzymaniu porządku i gospodarowaniu swoimi pieniędzmi. Wszystkie te akcesoria sprawią, że wizyta w szkole będzie prawdziwą przyjemnością.

Wszystkie artykuły dla dzieci, dostępne w Dadum, gwarantują najwyższą jakość wykonania i funkcjonalność. Produkty użytkowe z samej swojej definicji nie służą do dekoracji, a do wielokrotnego wykorzystania, więc kolejnymi ich zaletami są trwałość i solidność. Wszystkie akcesoria wykonane zostały z myślą o dzieciach i rodzicach, są bezpieczne – atestowane i pozbawione niebezpiecznych substancji.

Z szerokiej oferty z pewnością wybrać można także prezent – młodej mamie przyda się np. estetyczny komplet z wyprawką dla noworodka. Jeśli jednak upominek nie będzie trafiony, Dadum przyjmie zwrot i odda pieniądze.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a w przypadku jakichkolwiek pytań – polecamy się do kontaktu!