Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Lalki bobasy

Lalki bobasy to lalki, które wyglądają jak niemowlęta. Nie mają włosów, dzięki temu są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. W naszym sklepie niektóre lalki bobasy są atestowane dla dzieci nawet od 10. miesiąca życia. Lalka bobas jest często drugą lalką małej dziewczynki, za lalką szmacianą. Warto ją podarować półtorarocznej dziewczynce, kiedy zaczyna się bawić w odgrywaniu roli mamusi.

Więcej

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Lalka bobas powinna przypominać prawdziwe niemowlę, a zarazem być solidna. Powinna bez uszkodzeń wytrzymać każdą kąpiel, każdy spacer i każdą zabawę w piaskownicy, przetrwać nawet smutek i złość młodej mamusi. Lalki bobasy Petitcollin i Corolle są pod tym kątem idealne. Niektóre mają śpiące oczy, mierzą między 25 a 35 cm długości. Wielkość lalki najlepiej wybrać dopasowaną do wysokości dziewczynki, aby dziewczynka mogła ją lulać tak, jak to robi prawdziwa mama z prawdziwym niemowlęciem.

Dziecko przywiązuje się do swojej lalki, opiekując się nią tak jak jej mama, opiekunka, babcia to robi. Będzie ją karmiła, kąpała, przewijała, usypiała. Do parku pójdzie tylko z lalką w wózku :) Petitcollin i Corolle oferują w tym celu ubranka i akcesoria do pielęgnacji lalek atestowane poniżej 3 lat.

Lalka to zabawka na wiele lat, chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej przyjaciółki dla dziewczynki.