Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Zabawki do wózka, łóżeczka, samochodu

Dzieci do pierwszego roku życia spędzają dużo czasu w łóżeczku, kojcu i wózku. Do siódmego miesiąca dodatkowo prawie cały czas leżą. Odpowiednie więc są zabawki wiszące lub z zawieszkami. Zabawki z zawieszką można zawieszać na szczebelki łóżeczka, na pałąku maty edukacyjnej lub zaczepić w wózku tak, aby nie wypadały podczas spaceru.

Więcej

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Pokazano 1-17 z 17 pozycji

W naszym sklepie oferujemy dla dzieci edukacyjne zabawki do zawieszenia i zaczepienia. Zawieszki marki Lilliputiens można łatwo zaczepić na pałąkach lub na szczebelkach łóżeczka i kojca. Mocuje je się za pomocą sznureczka lub plastikowego kółeczka. Posiadają dodatki edukacyjne jak dzwoneczki i lusterka. Łańcuszki do wózka świetnie się sprawdzają szczególnie w wózku, ale też można je zamocować między szczebelkami łóżeczka lub kojca. Łańcuszki do wózka Sigikid są wyposażone w plastikowe klamry z każdej strony i kilka zabawek pośrodku.

Im starsze dziecko, tym bardziej dopracowana może być zabawka. Marka Skip Hop opracowała prawdziwe edukacyjne zabawki z zawieszkami w kształcie zwierzątek. Można je zaczepić do wózka lub fotelika w samochodzie, będą na pewno intrygować dziecko przez dłuższą chwilę: grzechotki, gryzaki, metki, lusterka, różnorodne kolory i faktury materiału, dziecko będzie miało dużo do odkrywania.