Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Zabawki do piasku dla dzieci do 18 mc

Piaskownica to centrum życia towarzyskiego każdego malucha. Zabawy w piasku stwarzają doskonałą okazję do nawiązania znajomości, dają pole do popisu kreatywności, a także pozwalają poznawać świat i rządzące nim reguły społeczne. Poprzez zabawę z innymi dziećmi nasz maluch uczy się, jak ważna jest współpraca i jak wielką satysfakcję daje wspólne dochodzenie do celu.

Więcej

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Biorąc pod uwagę, jak wiele korzyści daje zabawa w piasku, warto zaopatrzyć naszego malucha w kilka niezbędnych gadżetów, które zapewnią wiele godzin frajdy i prawdziwie kreatywnej zabawy. Kilka foremek w połączeniu z łopatką, grabkami czy wiaderkiem do piasku, może służyć jako zestaw dla małego budowniczego. Dzięki zestawom Sun Bistro marki Haba dziecko może zamienić się w małego kucharza.

Dla chłopców oferujemy również oryginalne pojazdy plastikowe, mniejsze i większe, oraz sprytne lejki do budowania wielkich zamków! W naszej ofercie znajdują się zabawki do piasku jak i do wody które sprawdzą się w czasie wakacji dając dużo zabawy na plaży i w ogrodzie. Podczas wakacji zagranicą szczególnie sprawdzą się silikonowe wiaderka Scrunch, które można łatwo włożyć do każdej walizki.

W Dadum znajdziemy duży wybór zabawek do piasku które swoją oryginalnością będą się wyróżniać w piaskownicy i na plaży. Gwarantujemy ich estetyczne wykonanie i wytrzymałość.