Zabawki kreatywne, zestawy kreatywne dla dziewczynek, zestawy do eksperymentów

Z kreatywności się nie wyrasta. Najpierw jednak tę pomysłowość w dziecku trzeba zaszczepić, a następnie wspierać i rozwijać. Pomogą w tym oczywiście zabawki plastyczne i kreatywne od Dadum!

Więcej
Produkty
Pokazuje 1 - 48 z 548 elementów

Co kreatywnego może robić nasze dziecko, np. w deszczowy dzień, a czym moglibyśmy zająć się wspólnie? Odpowiedzią są zabawki Dadum, rozwijające zarówno zdolności manualne naszych pociech, jak i ich wyobraźnię. Młodszym dzieciom bez wątpienia spodobają się zabawki z plasteliny i masy do modelowania, dzięki którym rozwiną swoją zręczność oraz poznają nowe kształty. Nauczą się je też samodzielnie (lub z pomocą rodziny) konstruować.

Nieco starsze dzieci uwielbiają wyzwania, dlatego najlepiej rozwiną je zestawy DIY – zrób to sam. Dziewczynkom do gustu przypadnie artystyczne przygotowywanie biżuterii, a chłopcom: przeprowadzanie pierwszych naukowych eksperymentów. Tak czterolatkowi, jak i dwunastolatkowi spodoba się natomiast malowanie farbami Aquarellum czy piaskiem Sablimage.

Czy takie zabawki na pewno będą dla naszego dziecka bezpieczne? Oczywiście. Wszystkie produkty oferowane przez Dadum posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, a ich składniki nie są toksyczne i są nieszkodliwe dla skóry. Dodatkowo – łatwo się zmywają, co rodzice przyjmą z ulgą. Bez obaw więc możecie rozpocząć kreatywną zabawę – wspólnie lub pozostawiając swoim pociechom pole do popisu. Zestawy i zabawki plastyczne Dadum gwarantują estetyczne wyniki i dumę dzieci!

Dadum to szeroka oferta produktów plastycznych, uprzyjemniających dziecięcy czas, a jednocześnie rozwijających. To także możliwość bezpłatnej wymiany lub zwrotu, jeśli okaże się, iż maluch posiada już dany produkt, rzetelne doradztwo oraz stały dostęp do zestawów uzupełniających!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a w przypadku jakichkolwiek pytań – polecamy się do kontaktu!