Jeździki dla dzieci

Jeździk pomoże dziecku stawiającemu swoje pierwsze kroki, udoskonalić umiejętność chodzenia. Pozwoli mu bezpiecznie odkrywać świat. Na klasycznym jeździku, dziecko odpycha się nogami, siedząc. Natomiast pojazdy oferowane w naszym sklepie umożliwiają dziecku trenowanie mięśni.

Więcej
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Jeździki marki Puky to idealny początek mobilności dla dzieci, które właśnie rozpoczęły przygodę z chodzeniem. Jeździki PUKYlino i Wutsch, wyprodukowane w Niemczech, są metalowe, solidne a zarazem lekkie. Posiadają ergonomiczne siedzenie, bezpieczne zaokrąglone rączki, ciche gumowe koła, ograniczony skręt kierownicy. Pojazdy dla dzieci Puky są objęte 5 letnią gwarancją producenta.

Jeździki metalowe Vilac w stylu retro, są inspirowane wzornictwem jeździków z lat 50. i 60. Wykonane są z dużą starannością, z jakościowych materiałów. Pojazdy są atestowane i bezpieczne, posiadają ponadto walor estetyczny – jeździk Vilac to nie tylko zabawka, ale również stylowa ozdoba dziecięcego pokoju. Gumowe nakładki na kołach sprawiają, że pojazd może być bez problemu wykorzystywany w domu: jest cichy i nie rysuje podłogi. Dzięki solidnej, metalowej konstrukcji jeździk jest też dostosowany do jazd po ogrodzie lub po parku.

Jeździki drewniane są przeznaczone głównie dla dzieci od 12. miesiąca. Większość z nich to zgrabne i lekkie pojazdy o ciepłych kolorach i zabawnych kształtach – wyglądają np. jak wozy strażackie. Taki pojazd z pewnością będzie zachęcać malucha do aktywnej zabawy, dlatego je zalecamy szczególnie tym dzieciom, które niechętnie się ruszają. Oferujemy jeździki drewniane posiadające koła gumowe, plastikowe lub drewniane z gumową nakładką, które są ciche i bezpieczne dla podłogi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem o jeździkach. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt.