Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Jeździki dla dzieci

Jeździk pomoże dziecku stawiającemu swoje pierwsze kroki, udoskonalić umiejętność chodzenia. Pozwoli mu bezpiecznie odkrywać świat. Na klasycznym jeździku, dziecko odpycha się nogami, siedząc. Natomiast pojazdy oferowane w naszym sklepie umożliwiają dziecku trenowanie mięśni.

Więcej

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji
Pokazano 1-18 z 18 pozycji
Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Jeździki marki Puky to idealny początek mobilności dla dzieci, które właśnie rozpoczęły przygodę z chodzeniem. Jeździki PUKYlino i Wutsch, wyprodukowane w Niemczech, są metalowe, solidne a zarazem lekkie. Posiadają ergonomiczne siedzenie, bezpieczne zaokrąglone rączki, ciche gumowe koła, ograniczony skręt kierownicy. Pojazdy dla dzieci Puky są objęte 5 letnią gwarancją producenta.

Jeździki metalowe Vilac w stylu retro, są inspirowane wzornictwem jeździków z lat 50. i 60. Wykonane są z dużą starannością, z jakościowych materiałów. Pojazdy są atestowane i bezpieczne, posiadają ponadto walor estetyczny – jeździk Vilac to nie tylko zabawka, ale również stylowa ozdoba dziecięcego pokoju. Gumowe nakładki na kołach sprawiają, że pojazd może być bez problemu wykorzystywany w domu: jest cichy i nie rysuje podłogi. Dzięki solidnej, metalowej konstrukcji jeździk jest też dostosowany do jazd po ogrodzie lub po parku.

Jeździki drewniane są przeznaczone głównie dla dzieci od 12. miesiąca. Większość z nich to zgrabne i lekkie pojazdy o ciepłych kolorach i zabawnych kształtach – wyglądają np. jak wozy strażackie. Taki pojazd z pewnością będzie zachęcać malucha do aktywnej zabawy, dlatego je zalecamy szczególnie tym dzieciom, które niechętnie się ruszają. Oferujemy jeździki drewniane posiadające koła gumowe, plastikowe lub drewniane z gumową nakładką, które są ciche i bezpieczne dla podłogi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem o jeździkach. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt.