Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Garaże dla dzieci, samochody

Chłopaki bawią się samochodzikami tak jak dziewczyny lalkami. Pasja do samochodzików zaczyna się często od najmłodszych i trwa wiele lat. W naszym sklepie oferujemy samochodziki plastikowe i drewniane, garaże, parkingi i tory wyścigowe dla dzieci od pierwszego roku życia. Polecamy również maty do zabawy z ulicami.

Więcej

Jest 67 produktów.

Pokazano 1-48 z 67 pozycji
Pokazano 1-48 z 67 pozycji
Pokazano 1-48 z 67 pozycji

Francuska marka Vilac produkuje od dziesiątków lat we Francji kolorowe samochodziki z pełnego drewna. W zależności od ich budowy i wielkości samochody są atestowane dla rocznych dzieci, dla 2 latków lub dopiero dla 3 latków. Wszystkie auta mają plastikowe koła, które nie rysują podłogi. Wybór kształtu i koloru jest duży: są wyścigówki i wozy strażackie, ambulansy i pojazdy policyjne. Kolory są modne, atrakcyjne dla dzieci.

Vilac oferuje także drewniane lawety z samochodzikami, ciężarówki służb drogowych ze znakami drogowymi. i wielki drewniany dźwig. Samochodzikami można się bawić na parkingach i w drewnianych garażach Vilac. Garaże są wielopiętrowe z windą i myjnią. Kto woli się ścigać, ma w naszej ofercie drewniane tory wyścigowe tej samej marki, które można łączyć ze stacją paliw.

Piękne komplety do zabawy proponuje także marka Le Toy Van. Wielkie drewniane garaży dla dzieci Le Toy Van można uzupełnić różnymi matami z ulicami: jeździć można do miasta, do portu lub na wsi. Drewniane samochody są sprzedawane w zestawach: pojazdy budowlane, wyścigówki, auta londyńskie lub nowojorskie.

Dla rocznych i 2-letnich dzieci, marka B.Toys oferuje plastikowe auta z napędem, do nauki raczkowania, duże ciężarówki do zabawy w domu i do piasku, oraz piękne samochody zdalne sterowane. Auta zdalne sterowane mają efekty dźwiękowe i świetle, które się każdemu chłopcu na pewno spodobają.