Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Lalki dla dzieci winylowe z długimi włosami

Lalki dla dzieci z długimi włosami są przeznaczone do zabawy dla dziewczynek od 3 lat. Można je uczesać, ubierać, niektóre lalki można nawet kąpać. Trzyletnia dziewczynka jest w stanie dbać o swoją lalkę, a zwłaszcza o jej długie włosy. Dziewczynki w tym wieku zaczynają bawić się lalką razem ze swoimi koleżankami w przedszkolu, organizują przyjęcia dla lalek, szkołę dla lalek, poświęcają mniej czasu na pielęgnację.

Więcej

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

W tej kategorii oferujemy lalki z miękkim, szmacianym ciałem i z głową, nóżkami i rączkami z winylu, oraz lalki całe z winylu.

Lalki dla dziewczynek ze szmacianym ciałem są łatwiejsze do ubierania, można je giąć w różnych kierunkach. Będą lepszym wyborem dla 3 latki lub dla starszych, ale mało cierpliwych dziewczynek. Dziewczynki, które jeszcze lubią nosić swoją lalkę w nosidełku, również będą lepiej się bawić z taką lalką. Lalki z miękkim ciałem nie można natomiast kąpać i gorzej trzymają się samodzielnie w pozycji siedzącej. Takie zabawki oferują zarówno Petitcollin, jak i Corolle.

Lalki w całości winylowe siedzą i stoją samodzielnie, trudniej natomiast ich ubierać. Wystrojenie lalki winylowej zajmuje więcej czasu, wymaga większą cierpliwość, lecz wiele dziewczynek w wieku przedszkolnym chętnie spędzają dużo czasu na przygotowanie swojej lalki. Lalki winylowe wyglądają jak starsze dziewczynki, starsze siostry, co się niektórym dziewczynom podoba. Ubrania są wyszukane, eleganckie, akcesoria prawie damskie: torebki, okulary słoneczne, opaski do włosów. Wyjątkowo piękne lalki winylowe oferuje Petitcollin z serią zaprojektowaną przez Sylvia Natterer.

Piękna lalka to zabawka nawet dla starszych dziewczyn, później jeszcze będzie dekoracją na półkach w pokoju.