Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Teatrzyki dla dzieci drewniane

Dzieci lubią pacynki, ponieważ pozwalają im przejść od rzeczywistości do świata bajek. Pacynki ożywają na ich oczach i przeżywają fantastyczne historie. Do ukończenia trzeciego roku życia dzieci są przeważnie widzami, a nie aktorami, ale bardzo lubią domowe przedstawienia rodziców lub starszego rodzeństwa.

Więcej

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-48 z 48 pozycji
Pokazano 1-48 z 48 pozycji
Pokazano 1-48 z 48 pozycji

W naszym sklepie oferujemy drewniane teatrzyki, pacynki na rękę, pacynki na palec oraz figurki do teatru cieni. Pacynki na palec są idealne dla maluchów do 18. miesiąca, nawet jeżeli małe pacynki nie zawsze są atestowane poniżej 3 lat. W tym wieku nie chodzi o to, aby dziecko się bawiło pacynkami, bo i tak nie będzie umieć. Dzieci natomiast bardzo lubią patrzeć na pacynki... na palce rodziców! Pacynki mogą być przykładowo ilustracją piosenki lub bajeczki.

Od 18. miesiąca do ukończenia 3. roku życia, dzieci dalej nie potrafią odegrać scenki i wymyślać przedstawienia. Przedstawienia przygotowane dla nich mogą natomiast być coraz bardziej złożone. Pacynki na rękę oferują duży wybór postaci i są szczegółowo wykończone. Ciekawsze w tym wieku będzie przedstawienie z pacynkami na rękę niż na palec.

Dzieci w wieku przedszkolnym zaczynają już wymyślić historie i być w stanie odegrać scenki. Śmielej będą wtedy chętnie przedstawiać swoją historię przed rówieśnikami lub członkami rodziny. Warto w tym wieku podarować dziecku drewniany teatrzyk, aby przedstawienia były efektowne. Młody aktor będzie tym bardziej z siebie dumny :)

Teatr cieni jest sztuką dla dzieci z dużą wyobraźnią i które potrafią spokojnie siedzieć, słuchając historii. Widzimy tylko cienie, dodatkowo figurki są delikatne, więc do efektownych scen dojść nie może. Teatr cieni wyjątkowo rozwija wyobraźnię.