Rowerki trójkołowe Puky

Podczas jazdy na rowerku trójkołowym dziecko uczy się koordynowania czynności takich jak pedałowanie, kierowanie czy hamowanie. Stabilność pojazdów na trzech kołach sprawia, że nauka przebiega wyjątkowo bezpiecznie. Na naszym sklepie dla dzieci oferujemy znakomitej jakości rowerki trójkołowe Puky.

Więcej

Niestety, podany przez Ciebie adres strony nie jest dostępny.

Poniżej przedstawiamy polecane produkty dla Ciebie.

Rowerki trójkołowe Puky odznaczają się wysoką funkcjonalnością i maksymalnym stopniem bezpieczeństwa. Niektóre rowerki posiadają również regulację siodełka, dzięki której pojazd może być dokładnie dopasowany do dziecka i będzie z nim rosnąć przez kilka sezonów. Inne są dodatkowo wyposażone w drążek, który pozwala na wygodne popychanie i podtrzymywanie jadącego malucha.

Rowerki trójkołowe Fitsch i Cat 1 to funkcjonalne i niezawodne pojazdy, które idealnie sprawdzają się zarówno w domu jak i w ogrodzie. Koła, wykonane z miękkiego plastiku nie rysują podłogi oraz nie hałasują. Zaokrąglona, gumowa obudowa kierownicy jest bezpieczna i doskonale wyprofilowana do prawidłowej postawy twojej pociechy. Oprócz ochrony dziecka pewne jest, że bez szwanku wyjdą twoje ściany i meble.

Rowerki trójkołowe Ceety 2 w 1 są szczególnie cenione przez rodziców mieszkających w mieście. Wyjątkowo łatwo dają się one przestawić z trybu miejskiego na tryb zabawy. Pojazdy firmy Puky produkowane są w całości w Niemczech przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. Dzięki temu firma Puky gwarantuje wieloletni serwis części zamiennych.

Zachęcamy do czytania naszego poradnika o rowerkach trójkołowych. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji!