Zestawy do robienia świec dla dzieci

Świece dla dzieci, to modne dodatki do naszych pomieszczeń, budują nastrój, ale dają szanse stworzenia własnych niepowtarzalnych świec. W tym dziale oferujemy zestawy do robienia świec dla dzieci: zestaw świec krystalicznych – przeźroczystych, zestaw świec zapachowych o różnej tematyce: kwiatowa, etniczna, prowansalska, świąteczna. Oferujemy dodatki bazowe składniki do zrobienia samodzielnie świec, foremki do świec, knoty do świec, knoty do świec z podstawką, zestawy zapachów do świec.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Proces robienia świec, nie jest trudny, ale wymaga parę podstawowych niezbędnych składników. Dzięki naszym zestawom dziewczynki mogą samodzielnie stworzyć wybrane przez siebie świece. Oferujemy świece zapachowe, świece krystaliczne przeźroczyste , które dzięki barwników uzyskują niepowtarzalne kolory. Świece ozdobne z naklejkami etnicznymi, o wzorach prowansalskich, wzorach kwiatowych, świątecznych. W niektórych zestawach dzięki foremkom do świec można uzyskać kilka nietypowych kształtów stożkowych i wiele innych. Niezależnie od zestawu zawsze można nabyć dodatkowe zapachy do świec lub barwniki do świec. Foremki do świec, ale oczywiście bazę do świec, czyli parafinę lub knoty.

Z tymi składnikami masz możliwość stworzenia dowolnego kształtu lub rodzaju świec według własnego upodobania. Nic tylko zacząć i komponować własne zestawy świec.