Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wiek
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Zestawy do robienia świec dla dzieci

Świece dla dzieci, to modne dodatki do naszych pomieszczeń, budują nastrój, ale dają szanse stworzenia własnych niepowtarzalnych świec. W tym dziale oferujemy zestawy do robienia świec dla dzieci: zestaw świec krystalicznych – przeźroczystych, zestaw świec zapachowych o różnej tematyce: kwiatowa, etniczna, prowansalska, świąteczna. Oferujemy dodatki bazowe składniki do zrobienia samodzielnie świec, foremki do świec, knoty do świec, knoty do świec z podstawką, zestawy zapachów do świec.

Więcej

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Proces robienia świec, nie jest trudny, ale wymaga parę podstawowych niezbędnych składników. Dzięki naszym zestawom dziewczynki mogą samodzielnie stworzyć wybrane przez siebie świece. Oferujemy świece zapachowe, świece krystaliczne przeźroczyste , które dzięki barwników uzyskują niepowtarzalne kolory. Świece ozdobne z naklejkami etnicznymi, o wzorach prowansalskich, wzorach kwiatowych, świątecznych. W niektórych zestawach dzięki foremkom do świec można uzyskać kilka nietypowych kształtów stożkowych i wiele innych. Niezależnie od zestawu zawsze można nabyć dodatkowe zapachy do świec lub barwniki do świec. Foremki do świec, ale oczywiście bazę do świec, czyli parafinę lub knoty.

Z tymi składnikami masz możliwość stworzenia dowolnego kształtu lub rodzaju świec według własnego upodobania. Nic tylko zacząć i komponować własne zestawy świec.