Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Filtruj

Drewniane magnesy dla dzieci, drewniane klocki magnetyczne, układanki magnetyczne

Dzieci lubią magnesy i chętnie się nimi bawią. Warto więc sięgać po takie zabawki, tym bardziej że są one edukacyjne, rozwijają wyobraźnię i małą motorykę. Należy jednak uważać: magnesy magnesom nierówne, tańsze magnesy mogą się okazać wyjątkowo groźne dla zdrowia. Magnesy w naszym sklepie są wszystkie atestowane i starannie wykonane dla zapewnienia bezpieczeństwa najmłodszym.

Więcej

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-38 z 38 pozycji
Pokazano 1-38 z 38 pozycji
Pokazano 1-38 z 38 pozycji

Francuska marka Vilac oferuje magnesy dla dwulatków i magnesy dla trzylatków, pakowane w praktycznych drewnianych pudełkach. Magnesy marki Vilac są drewniane, wykonane z grubej sprasowanej sklejki, która się nie łamie, nie rozwarstwia. Brzegi są zaokrąglone, wygładzone. Z jednej strony deseczki znajduje się rysunek, z drugiej strony czarna magnetyczna folia. Folia magnetyczna pokrywa całą powierzchnię, dzięki temu zabawka nie zawiera małych elementów, które dziecko mogłoby połknąć.

Magnesy dla dwulatków są trochę większe, przedstawiają przedmioty życia codziennego, zwierzęta: jest farma ze zwierzętami, ogród ze zwierzętami i kwiatami, pojazdy, piraci, dinozaury. To są magnesy, które rozwijają słownictwo. Dziecko bawiąc się pyta i uczy się nowych słów. Magnesy dla trzylatków zawierają częściowo mniejsze elementy: to są małe litery, litery duże i cyfry, w zestawach są również znaki matematyczne. Inne marki jak Djeco lub Mudpuppy oferują również ciekawe zestawy na przykład z księżniczkami, lub zwierzętami z Afryki.

Magnesami można też się bawić, układając je na wydrukowanym tle. W ten sposób można wystroić księżniczkę: w tle dziewczynka do ubierania, magnesy zaś to jej ubrania. Dziecko układa ubrania tak, aby dziewczynka stała się księżniczką. Tło można nawet zaczepić na lodówkę i w ten sposób zająć dziecko na chwilę podczas przygotowania obiadu !