Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Aquarellum - Akwarele do malowania dla dzieci

Aktywność plastyczna ma bardzo duże znaczenie dla wszechstronnego rozwoju dziecka. Podczas zajęć plastycznych dziecko zaspokaja swoją potrzebę tworzenia, uczy się koncentrację, wyraża swoje emocje. Malowanie, na przykład, stymuluje wyobraźnię, rozwija małą motorykę poprzez uczenia precyzji ruchów.

Więcej

Jest 86 produktów.

Pokazano 1-48 z 86 pozycji
Pokazano 1-48 z 86 pozycji
Pokazano 1-48 z 86 pozycji

Miłośnikom malowania polecamy zestawy do malowania dla dzieci Aquarellum, uczące technikę malowania obrazów akwarelowych. W czasie malowania na kolejnych częściach obrazka pojawiają się miniaturowe motywy dekoracyjne; malowane postaci są ponadto otoczone wypukłymi konturami, dzięki czemu pędzelek nie wychodzi poza obrys. To doskonała pomoc dydaktyczna dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę malarską i nie są jeszcze wprawione w trzymaniu pędzla.

Zestawy Aquarellum charakteryzują się wysoką estetykę. Zestawy są wyprodukowane we Francji, zawierają wyłącznie bezpieczne i jakościowe materiały. SentoSphere oferuje zestawy dla dziewczynek i chłopców od 5 lat -serię Aquarellum Junior z 4 obrazami i tuszami; zestawy dla starszych dzieci od 8 lat -zestawy z 3 dużymi, trudniejszymi, obrazami w formacie A4, i również z tuszami. Dostępne są również plansze zapasowe oraz farby zapasowe.