Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Filtruj

Zabawki do ciągnięcia i pchania, nauka raczkowania i chodzenia

Zabawki do ciągnięcia są niezbędne w pokoju każdego rocznego dziecka. Zabawki do ciągnięcia sprawiają, że każdy spacer po domu jest zabawny. Dziecko będzie chodziło skupione na swojej zabawce, będzie wymyślał nowe zabawy: na przykład będzie wyprowadzał drewnianego pieska na spacer!

Więcej

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Oferujemy zabawki do ciągnięcia drewniane lub pluszowe dla dzieci od 12. miesiąca życia. Wszystkie zabawki w naszym sklepie mają gumowe nakładki na kółkach, aby nie rysowały podłogi. Wszystkie mają również sznurek atestowany dla dzieci poniżej 3 lat: sznurki są albo krótkie, albo trochę dłuższe ze specjalnym zabezpieczeniem, które się odczepia przy mocniejszym pociągnięciu.

Większość zabawek jest w kształcie zwierzątka: szczeniaczek B.Toys z kością, szalony wilk Ebulobo, jamnik, kotek i zwierzęta egzotyczne marki Vilac. Vilac oferuje zabawne podwójne zabawki do ciągnięcia z pozytywką, jak na przykład żółw i zając: pociągamy za sznurkiem z żółwikiem, aby oddalać żółwia, potem pozytywka gra, sznurek się skraca i żółwik dogania zająca :)