Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Zabawki ogrodowe, plażowe i plenerowe dla dzieci od 2 do 4 lat

Kiedy zabawa w piasku znudzi naszego szkraba, możemy mu zaproponować zestawy narzędzi ogrodniczych marki Vilac dzięki którym wprowadzimy go w świat ogrodnictwa i ekologii.

Więcej

Jest 64 produktów.

Pokazano 1-48 z 64 pozycji
Pokazano 1-48 z 64 pozycji
Pokazano 1-48 z 64 pozycji

Jeżeli chcemy by starsze dzieci aktywnie spędzały czas podarujmy im gry: bule, krykiet czy kręgle. Drewniane zabawki są na tyle wytrzymałe i solidnie wykonane, że sprawdzą się zarówno do gry w ogrodzie, jak i w domu. Gry sprawią radość całej rodzinie i zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy.

Jeżeli szukamy zabawek do ogrodu zapewniających dziecku ruch i dbających o naukę zręczności wybierzmy drewniany łuk. Doskonałym pomysłem są również tradycyjne latawce które można puszczać w ogrodzie i na plaży.

Dzieci w każdym wieku lubią puszczać bańki mydlane. Młodsze dzieci zachwycą się bańkami w tubce które już po jednorazowym dmuchnięciu wylatują całą serią. Starsze mogą próbować tworzyć wielkie bańki lub całą girlandę baniek dzięki dużym kołom. Bańki urozmaicą każde przyjęcie w ogrodzie.

A kiedy zabawa zacznie już męczyć naszą pociechę, zawsze może odpocząć na kolorowym hamaku ogrodowym albo w namiocie w bajkowe wzory. Namioty szybko i prosto rozłożymy w wybranym miejscu dzięki systemowi pop-up.