Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Kuchnie drewniane dla dzieci, sklepy

Zabawa w sklep i gotowanie jest jedną z zabaw w odgrywanie ról i jest istotnym etapem w rozwoju każdego dziecka. Dzieci zaczynają się bawić w sklep i gotowanie w drugim roku życia, często w kuchni w domu lub u Babci: plastikowa miska, drewniana łyżka i nic więcej nie jest potrzebne! Kiedy dziecko ma 2 lub 3 lata, warto jednak sięgnąć po zabawkowe kuchnie i stragany.

Więcej

Jest 69 produktów.

Pokazano 1-48 z 69 pozycji
Pokazano 1-48 z 69 pozycji
Pokazano 1-48 z 69 pozycji

Do zabawy w sklep oferujemy drewniane sklepiki dla dzieci atestowane od 3 lat. Małe sklepiki mieszczą się na regałach w pokoju dziecka, większe stragany stoją samodzielnie na podłodze. Sklep zabawka dla dzieci składa się z drewnianych regałów i z zabawkowego jedzenia. Zabawkowe jedzenie Haba jest drewniane, kolorowe wyprodukowane w Niemczech. Można kupić każdy element osobno. Wielkość elementów jest dopasowana do mniejszych sklepików i kuchenek. Drewniane jedzenie Le Toy Van jest trochę większe, sprzedane w skrzyniach. Vilac proponuje również drewniane jedzenie do krojenia.

Do zabawy w gotowanie oferujemy drewniane kuchnie dla dzieci. Standardowa kuchnia drewniana dla dzieci Djeco jest na tyle zgrabna, że pasuje do każdego pokoju. Drewniane kuchenki dla dzieci Vilac i Le Toy Van są wolnostojące, przy nich dziecko bawi się na stojąco. Są sprzedawane z garnkami i innymi akcesoriami. Do kuchenek drewnianych można kupić różne sprzęty AGD: drewniany mikser, blender, toster, gofrownica lub ekspres do kawy.

Jeżeli dziecko będzie chciało zorganizować imprezę dla koleżanek i kolegów, lalek czy misiów, mamy wszystko, co będzie potrzebne. Na wstępnie zestaw do sprzątania dla dzieci, żeby był porządek! Potem oczywiście naczynia, drewniane lub metalowe, i serwisy do herbaty dla dzieci. Niektóre serwisy nawet grają muzykę! Ciasteczka oczywiście będą, również, jak i wielkie torty oraz puchary lodowe. A jeżeli impreza będzie w ogrodzie, nic prostszego: mamy również koszyki piknikowe!

Zabawa w sklep jest zabawą zdecydowanie zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Zabawa w gotowanie, tradycyjnie bardziej dziewczęca, zainteresuje jednak na pewno też przyszłych Masterchef Junior! Warto dopasować zabawki do zainteresowań samego dziecka.