Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Pozytywki dla niemowląt

Przytulanki odgrywają ważną rolę w życiu niemowlaka, dają mu poczucie bezpieczeństwa poza domem lub na przykład, kiedy musi rozstać się na chwilę z Mamą. Pozytywki dla niemowląt również uspokajają, tym bardziej że przyszła mama może tę pozytywkę puszczać podczas ciąży: maluszek rozpozna miły dźwięk po urodzeniu, co będzie działało kojąco na niego.

Więcej

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Małe dzieci bardzo lubią pozytywki. Pozytywki zabawkowe to przytulanki z weluru lub z pluszu, wypełnione watą, z pozytywką w środku. Takie pozytywki są nakręcane jak szalony wilk marki Ebulobo lub do naciągane jak zwierzaki marki Sigikid. Mają kształt lalek, aniołków lub śmiesznych zwierzaków. Niektóre pozytywki mają dodatkowo zawieszkę do zawieszenia w łóżeczku lub w wózku.

Pozytywki mogą również być dekoracyjne. Pozytywki dekoracyjne nie służą do zabawy, muszą stać na półce lub wisieć na ścianę, i grają swoja delikatną melodię przed zaśnięciem dziecka. Vilac oferuje pozytywki drewniane do nakręcenia: melodia gra, a piesek się powoli obraca. Marka Trousselier proponuje pozytywki w kulach ze śniegiem i pozytywki magnetyczne z tańczącymi figurkami. Pabobo i L'Oiseau Bateau mają w ofercie lampki nocne z pozytywką.

Pozytywka dla niemowlaka to dobry pomysł na prezent po narodzinach dziecka. Pozytywki w naszym sklepie są ładnie pakowane, efektowne.