Rowerki biegowe metalowe i drewniane

Rowerek biegowy stanowi ciekawą alternatywą dla rowerków trójkołowych i rowerków z dokręconymi kółkami bocznymi. Rower biegowy świetnie nadaje się na pierwszy dwukołowy pojazd dziecka. Na nim pociecha naturalnie nauczy się, jak utrzymywać równowagę oraz kontrolować kierownicę i hamulce. W ten sposób stopniowo przygotuje się do przesiadki na klasyczny rower. Niektóre z tych pojazdów są odpowiednio przystosowane dla dzieci już od 12-go miesiąca życia.

Więcej

Niestety, podany przez Ciebie adres strony nie jest dostępny.

Poniżej przedstawiamy polecane produkty dla Ciebie.

Rowerki biegowe PUKY stanowią idealne uzupełnienie dla klasycznej hulajnogi i zarazem odpowiednie rozwiązanie przed zakupem pierwszego rowerka dziecięcego. Wyróżniają się niskim ułożeniem ramy i szczególną ergonomią dostosowaną do potrzeb dziecka. Specjalne siodełka posiadają ergonomiczny kształt, idealnie wspierają ruchy biegowe dziecka. Kierownica i siodełko z regulacją wysokości umożliwiają indywidualne dopasowanie rowerka, co pozwala dziecku cieszyć się nim przez wiele lat.

Rowerki biegowe drewniane marki Vilac są przeznaczone dla dzieci powyżej 3. roku życia. Są bezpieczne, ekologiczne i bardzo modne. Szczególnym powodzeniem cieszy się rowerek w kształcie rajdowego motocykla. Rowerki biegowe Vilac są wykonane z jakościowych materiałów. Są także atestowane, co zapewnia dzieciom niezbędne podczas jazdy bezpieczeństwo.

Brytyjskie rowerki biegowe Early Rider wyróżniają się swoim niepowtarzalnym wyglądem. Wykonane są albo z drewna, albo z aluminium. Są wyposażone w pompowane koła wysokiej jakości i w skórzane siodełko. Rowerki drewniane posiadają blokadę skrętu kierownicy, którą można zdemontować. Kierownica i siodełko z regulacją wysokości umożliwiają indywidualne dopasowanie rowerka do wielkości i wieku dziecka.

Ekologiczne nowozelandzkie rowerki biegowe Wishbone Bike są drewniane, przeznaczone dla dzieci od 12 miesiąca do 5 roku życia. Model ten należy do rowerków ewolucyjnych, ponieważ początkowo może być trójkołowy, z czasem można go zamienić w rowerek biegowy z niskim przekrokiem, a potem w rowerek biegowy z normalnym, wyższym przekrokiem. Wysokość siodełka można regulować od 29 do 56 cm. Rowerek jest lekki, posiada pompowane koła 12".

Zachęcamy do czytania naszego poradnika po rowerach biegowych a w razie jakichkolwiek pytań, chętnie służymy pomocą.