Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Filtruj

Chodziki pchacze do nauki chodzenia

Chodzik pchacz jest zabawką przeznaczoną szczególnie na okres, kiedy dziecko uczy się chodzić, czyli między dziesiątym a osiemnastym miesiącem życia. Dobre pchacze do nauki chodzenia, takie jak oferujemy w naszym sklepie, są lekkie, zgrabne i bardzo stabilne: są tak wyprofilowane, aby pojazd się nie wywrócił podczas pchania.

Więcej

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Pchacze doskonale wspierają naukę chodzenia. Dziecko chodzi, opierając się na rączce chodzika, a pojazd stabilizuje jego niepewne kroki. Ruchy nóg dziecka są wtedy naturalne, nieskrępowane szelkami lub siedziskiem. Kierując swój wózek, dziecko również uczy się ukierunkowywać swoje kroki: najpierw oczywiście do przodu i do tyłu, a potem w lewo i w prawo. Niepozorne dla nas zakręty są dla rocznego dziecka ogromnym wyzwaniem!

W naszym sklepie wszystkie chodziki pchacze są wykonane z drewna. Jeżeli dziecko chodzi bardzo nie pewnie, najlepiej wybrać chodzik dla dzieci z hamulcem. Wózki z klockami albo te, na które można ładować zabawki, są cięższe z przodu, czyli również bardziej stabilne. Chodziki pchacze mają zazwyczaj miejsce do schowania zabawek. Samo ładowanie i rozładowanie wózka będzie dla dziecka atrakcją: od teraz może zabierać ze sobą wszystkie swoje ulubione zabawki podczas codziennych wędrówek w domu lub ogrodzie.

Chodziki połączone z inną zabawką będą służyć dłużej, a także motywują dziecko do chodzenia. Marka Vilac oferuje pchacze połączone z jeździkiem, marka Janod pchacze połączone z kuchenką lub warsztatem. Niemiecki producent Haba oferuje bardzo ładne wózki dla lalek z regulowaną rączką, które mogą służyć latami.