Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Filtruj

Chodziki pchacze do nauki chodzenia

Chodzik pchacz jest zabawką przeznaczoną szczególnie na okres, kiedy dziecko uczy się chodzić, czyli między dziesiątym a osiemnastym miesiącem życia. Dobre pchacze do nauki chodzenia, takie jak oferujemy w naszym sklepie, są lekkie, zgrabne i bardzo stabilne: są tak wyprofilowane, aby pojazd się nie wywrócił podczas pchania.

Więcej

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Pchacze doskonale wspierają naukę chodzenia. Dziecko chodzi, opierając się na rączce chodzika, a pojazd stabilizuje jego niepewne kroki. Ruchy nóg dziecka są wtedy naturalne, nieskrępowane szelkami lub siedziskiem. Kierując swój wózek, dziecko również uczy się ukierunkowywać swoje kroki: najpierw oczywiście do przodu i do tyłu, a potem w lewo i w prawo. Niepozorne dla nas zakręty są dla rocznego dziecka ogromnym wyzwaniem!

W naszym sklepie wszystkie chodziki pchacze są wykonane z drewna. Jeżeli dziecko chodzi bardzo nie pewnie, najlepiej wybrać chodzik dla dzieci z hamulcem. Wózki z klockami albo te, na które można ładować zabawki, są cięższe z przodu, czyli również bardziej stabilne. Chodziki pchacze mają zazwyczaj miejsce do schowania zabawek. Samo ładowanie i rozładowanie wózka będzie dla dziecka atrakcją: od teraz może zabierać ze sobą wszystkie swoje ulubione zabawki podczas codziennych wędrówek w domu lub ogrodzie.

Chodziki połączone z inną zabawką będą służyć dłużej, a także motywują dziecko do chodzenia. Marka Vilac oferuje pchacze połączone z jeździkiem, marka Janod pchacze połączone z kuchenką lub warsztatem. Niemiecki producent Haba oferuje bardzo ładne wózki dla lalek z regulowaną rączką, które mogą służyć latami.