Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Akcesoria do zabawy z lalkami, wózki, łóżeczka dla lalek

Dziewczynka, która się dużo bawi ze swoją lalką, ucieszy się na pewno z dodatkowych akcesoriów i mebelków dla lalek. Akcesoria i meble dla lalek można wymyślić, improwizować i majsterkować, albo jeszcze kupić. Akcesoria i meble zaproponowane w naszym sklepie są atestowane, akcesoria dla lalek szmacianych i dla lalek bobasów są bezpieczne nawet dla dzieci poniżej 3 lat.

Więcej

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji
Pokazano 1-19 z 19 pozycji
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Wśród akcesoriów dla lalek, najchętniej kupowane są butelki i komplety do pielęgnacji lalek bobasów. Magiczna butelka dla lalek ma w środku płyn wyglądający jak mleko i jest tak wykonana, aby mleko "znikało" kiedy dziewczynka karmi lalkę bobas. Magiczna butelka dla lalek Petitcollin nawet wydaje odgłosy prawdziwego bobasa! Oferujemy również kubeczki, talerzyki i sztućce do karmienia, smoczki dla lalek oraz komplety z nocnikiem, pampersami.

Dla wszystkich lalek, bobasów, szmacianych i winylowych, niezbędne są trzy dodatki: wanienka, wózek spacerowy lub głęboki i łóżeczko, lub koszyczek. Wanienka Petitcollin jest sprzedawana razem z gąbką i mydełkiem, ma nawet dziurę do opróżnienia wody od spodu tak jak prawdziwa wanienka. Łóżeczka w naszej ofercie są drewniane, przeważnie to kołyski z kompletem pościeli. Oferujemy wyjątkową gamę koszyczków dla lalek z prawdziwej palmy, czyli koszyczki jak dawniej. Są lekkie i odpowiednie dla małych dziewczynek.

Akcesoria należy dopasować do wielkości lalki. Chętnie pomożemy w razie jakichkolwiek problemów z wyborem odpowiednich akcesoriów.