Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Gry plenerowe dla dzieci od 5 lat

Piaskownica to centrum życia towarzyskiego każdego malucha. Zabawy w piasku stwarzają doskonałą okazję do nawiązania znajomości, dają pole do popisu kreatywności, a także pozwalają poznawać świat i rządzące nim reguły społeczne. Poprzez zabawę z innymi dziećmi nasz maluch uczy się, jak ważna jest współpraca i jak wielką satysfakcję daje wspólne dochodzenie do celu.

Więcej

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-48 z 57 pozycji
Pokazano 1-48 z 57 pozycji
Pokazano 1-48 z 57 pozycji
Co więcej rozwija inteligencję, ponieważ zabawy wymagające różnorodnych czynności manualnych wpływają korzystnie na rozwój mózgu, przyczyniając się do powstawania nowych połączeń między neuronami. Biorąc pod uwagę, jak wiele korzyści daje zabawa w piasku, warto zaopatrzyć naszego malucha w kilka niezbędnych gadżetów, które zapewnią wiele godzin frajdy i prawdziwie kreatywnej zabawy.
Zabawki ogrodowe dla dzieci. Standardowym wyposażeniem każdego małego zucha jest zestaw foremek do piasku. Piasek jest doskonałym materiałem budowlanym – niezwykle plastycznym i zmiennym. Dużym zaufaniem wśród rodziców cieszą się ekologiczne zabawki do piasku i zabawki plażowe marki Haba wykonane z drewna. Kilka foremek w połączeniu z łopatką, grabkami czy wiaderkiem do piasku, może służyć zarówno jako zestaw dla małego budowniczego, jak i kucharza – wyobraźnia dzieci nie zna granic. Kiedy zabawa w piasku znudzi naszego szkraba, możemy mu wręczyć bańki mydlane w tubce, np. od niemieckiego producenta Pustefix, które już po jednokrotnym dmuchnięciu wylatują całą serią. 
Jeżeli szukamy zabawki do ogrodu, która spełni oczekiwania każdej grupy wiekowej, warto pomyśleć o zakupie kręgli. Drewniane lakierowane kręgle od Vilac są na tyle wytrzymałe i solidnie wykonane, że sprawdzą się zarówno do gry w ogrodzie, jak i w domu. Kręgle sprawią radość całej rodzinie i zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy. 
A kiedy zabawa zacznie już męczyć naszą pociechę, zawsze może odpocząć na kolorowym hamaku ogrodowym albo w namiocie w bajkowe wzory…