Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Zabawki edukacyjne dla 2 latków

Dwulatek umie już pewnie chodzić, huśtać się, przechodzi powoli z jeździka na rower biegowy. Nabrał pełnej samodzielności ruchowej w ciągu drugiego roku życia. Czas teraz na intensywniejszy rozwój małej motoryki i początek nauki.

Więcej

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-44 z 44 pozycji
Pokazano 1-44 z 44 pozycji
Pokazano 1-44 z 44 pozycji

Mały sportowiec we wiecznym ruchu powinien teraz od czasu do czasu się zatrzymać, usiąść i spróbować się skupić na spokojniejszym zadaniu, chociaż na krótką chwilę. Dziecko w tym wieku powinno zacząć wykonywać zadania wymagające precyzji rąk i palców, aby się przygotować rąk do trzymania kredek i później- do pisania. Dla dwulatka polecamy piramidy kółek i wieży z klocków do układania, układanki drewniane z uchwytami i nakładanki, przebijanki i zjeżdżalnie kulek. To są wszystkie zabawki, które rozwijają precyzję ręki i koordynację oko-ręka, niezbędną do wykonywania codziennych czynności, takich jak pisanie, rysowanie.

Na dalszym etapie rozwoju małej motoryki kupujemy dziecku sznurowanki i klocki koraliki do nawlekania. Są to zabawki, które bezpośrednio przygotowują palce do rysowania: między palcami dziecko trzyma grubą drewnianą igłą, musi nią trafić w niewielkich dziurach i jeszcze sznurować w odpowiedniej kolejności. W tym wieku dziecko uczy się również rozpoznawać kolory, kształty. Sortery kształtów wspierają naukę kolorów i kształtów.

W naszej ofercie mamy zabawki dla 2 latki jak drewnianą nakładankę "Mój Ogródek" z motylkiem Le Toy Van, piramidę klocków "Na Farmie" Haba oraz różową przebijankę B.Toys. Dla chłopców proponujemy dinozaury do złożenia Janod, zjeżdżalnię wyścigówek Vilac oraz dużą nakładankę w kształcie kontenerowca. Na większy prezent, na przykład świąteczny, warto pomyśleć o wielkiej drewnianej kostce edukacyjnej marki B.Toys, dla wszechstronnego rozwoju dziecka.