Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Wiek
Materiał
Cena
Kraj produkcji
Filtruj

Instrumenty muzyczne dla dzieci

Dziecko można wprowadzać w świat muzyki od najmłodszych lat. W pierwszych miesiącach życia wystarczy w tym celu śpiewać mu kołysankę lub uruchamiać pozytywkę. Potem będzie się bawił grzechotką. Rocznemu dziecku można już kupić pierwsze instrumenty zabawkowe. Muzyka i rytm są ważne dla rozwoju słuchu i sprawności fizycznej każdego dziecka.

Więcej

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji
Pokazano 1-31 z 31 pozycji
Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Roczne dziecko może już się grać na pianinie pluszowym marki Haba: duże klawisze wydają dźwięki zwierząt. Marakasy drewniane Vilac w kształcie jajek są atestowane od 12. miesiąca, marakasy są idealne do pracy nad poczuciem rytmu. Od 18 miesiąca mikrofon B.Toys jest zdecydowanym bestsellerem wśród instrumentów dla dzieci do 3 lat! Polecamy również ciekawe cymbałki Tatoo na kółkach, do ciągnięcia: jest to zabawka 2 w 1 marki Janod, dobry pomysł na prezent.

Dla 2 latka kanadyjska marka B.Toys oferuje ciekawe elektroniczne zabawki muzyczne: perkusje, pianino w kształcie kotka i gitara w kształcie pieska. Zabawkowe instrumenty B.Toys są wysokiej jakości i zawierają dużo ciekawych funkcji. Dwulatka można również zainteresować klasycznymi cymbałkami marki Vilac.

Trzylatek ma do swojej dyspozycji całą gamę instrumentów drewnianych. Typowe instrumenty muzyczne dla dzieci to na przykład pianina i gitary Vilac, bębenki i marakasy Janod, cymbałki, marakasy, flety, tamburyna. Drewniane pianina zabawkowe Vilac są zarazem ozdobą i zabawką, grają jak prawdziwe pianina. Są ładnie pakowane, idealne na prezent dla dziecka. Gitary drewniane dla dzieci Vilac i Janod mają nylonowe struny gitarowe, po dostrojeniu można na nich grać proste utwory.

Instrumenty drewniane dla dzieci to także piękne dekoracje pokoju dziecięcego.