Kulodromy drewniane Haba

Drewniane kulodromy składają się z drewnianych klocków o różnych kształtach i ze szklanych kulek. Zabawa polega na tym, aby stworzyć budowlę, po której będą mogły zjeżdżać szklane kulki. Zabawa z kulodromami czyni z dziecka prawdziwego architekta!

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Niemiecka marka Haba oferuje kulodromy drewniane. Kulodromy Haba dla 2 latków zawierają dodatkowo plastikowe elementy, które łączą pozostałe i stabilizują całą budowę. To są kulodromy z dużymi elementami i przede wszystkim dużymi kulami. Kulodromy dla najmłodszych takie, jaki kulodromy Kullerbu, są kompatybilne z zestawami dla starszych dzieci, dzięki temu dziecko może uzupełnić swoje zestawy w kolejnych latach.

Budowle dla dzieci od 3 lat zawierają głównie drewniane klocki, od małych prostokątów do długich ramp i tuneli dla kulek. Zestawy dodatkowe oferują ciekawe uzupełniające akcesoria. Wśród ciekawych plastikowych dodatków znajdziemy przezroczyste tunele dla kulek i wielki zakręty. Dodatki grające są natomiast metalowe: cymbałki, grające schody, metalowe miski. W ten sposób dziecko może budować kulodromy z różnymi efektami: efekty domina, efekty dźwiękowe i inne.

Kulodrom drewniany pobudza kreatywność, rozwija koncentrację i precyzję, przybliża dziecku podstawy grawitacji i fizyki.