Vilac Klocki drewniane sensoryczne Sawanna 11 elementów +18mc


VIL-02101#d

Vilac

Oczekujemy na dostawę

106,00 zł

Opis produktu:

Zestaw 11 dużych klocków drewnianych sensorycznych z motywem sawanny. Klocki zawierają dodatki dźwiękowe, sensoryczne i edukacyjne dla rozwoju zmysłów dzieci od 18 go miesiąca. Klocki są duże, kolorowe, brzegi i rogi są delikatnie zaokrąglone, łagodne.
Klocki zawierają grzechotki, piłeczki, wgłębienia, mają różne kształty. Bawiąc się klockami, dziecko nie tylko odkrywa sensoryczne ale również uczy się budować. Budowanie z klocków rozwija manipulację i małą motorykę u najmłodszych.

Układanie klocków drewnianych to doskonała zabawa, która rozwija małą motorykę, uczy cierpliwości i koncentracji a przede wszystkim kreatywności. Dziecko za ich pomocą konstruuje własne budowle i rozwija w ten sposób wyobraźnię. Za pomocą klocków może też uczyć się kształtów i kolorów.

Vilac to francuska firma z ponad 100 letnią tradycją. Produkuje klasyczne zabawki, głównie drewniane. Zabawki Vilac wyróżniają się wysoką jakością wykonania, oryginalnym wzornictwem i kolorystyką.

Cechy produktu:

Materiał

Drewno.

Wymiary

Klocki kwadratowe: 4,5x4,5 cm.
Opakowanie: 19,5x19,5x4,5 cm.

Wiek

Od 18 mc.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 12,59zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Zakaz kopiowania:

Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :