Klocki drewniane, klocki jeżyki

Zabawa klockami jest jedną z najbardziej ewolucyjnych form zabawy. Klockami może się bawić kilkumiesięczny niemowlak i 8-latek. W naszym sklepie oferujemy klocki dla małych i dużych, dla dziewczynek i chłopców. Nasze klocki są proste i takie właśnie najbardziej pobudzają wyobraźnię i rozwijają zręczność dziecka.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Dla najmłodszych oferujemy miękkie klocki z plastiku bez BPA marki B.Toys oraz klocki materiałowe Haba. To są klocki sensoryczne z różnorodnymi strukturami. Młodszemu dziecku należy zbudować małe wieżyczki, które ono będzie z radością burzyć. Uczy się jednak w ten sposób, że klocki można na jeden na drugim układać.

W wieku 18 miesięcy dziecko zaczyna układać pierwsze własne budowle. W wieku proponujemy klocki drewniane lub klocki jeżyki. Klocki drewniane muszą być duże i zaokrąglone na brzegach. Klocki drewniane alfabet z literkami i rysunkami zwierząt dodatkowo nauczą dzieci nowych słów. Klocki jeżyki są plastikowe, pozwalają budować zaawansowane konstrukcje, które z drewnianymi klockami nie są możliwe: ludziki, zwierzęta, pojazdy.

Dla starszych proponujemy drewniane klocki konstrukcyjne do skręcania i budowle klocków marki JeuJura. Klockami JeuJura można budować domy, farmy, zamki do zabawy. Klocki są tak ze sobą poprzekładane, że ściany konstrukcji są bardzo stabilne, i można bawić się z figurkami zwierząt, z rycerzami, otwierać dachy i bawić się w pomieszczeniach.