

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej
Zestaw trzech dużych obrazów z kwiatami, do malowania techniką Aquarellum. Łąka to miejsce, w którym nie sposób nie natknąć się na każdym kroku na jakieś cudaczne istoty bądź zwierzęta. Muszą one jednak gdzieś żyć, a plansze Aquarellum pokazują to różnorodne środowisko, dając dziecku okazję do pomalowania w jakie tylko barwy zechce przeróżne kwiaty i rośliny, jakie mogłoby znaleźć na łące. Obrazki zawierają także różne owady, gotowe do mrówczej pracy przy kwiatach i czekające na odrobinę koloru!
Aquarellum to technika malarska, dzięki której można samodzielnie namalować perfekcyjne obrazy akwarelowe. Elementy obrazków zawartych w zestawie są otoczone lekko wypukłymi konturami, dzięki czemu można prowadzić pędzel, nie wychodząc poza obrys elementu. W miarę zamalowywania kolejnych części obrazka pojawiają się mikromotywy dekoracyjne. Uzyskany efekt daje wrażenie niezwykłej finezji,podczas gdy osiąga się go bez większej trudności.
Ułatwienia te pozwalają popuścić wodze wyobraźni kolorystycznej. Za pomocą pipety można na palecie mieszać ze sobą tusze, tworząc tym samym nieskończenie wiele kolorów i odcieni.
Wyprodukowany we Francji.
- 3 obrazy do malowania
- 9 butelek farby (po 5ml)
- paletka do mieszania farb
- pipetka do dozowania farb
- pędzel
Każdy obraz 32,5 x 25 cm.
Od 8 lat.
Aktualnie brak opinii.