Aquarellum Jednorożce 4 obrazy do malowania i farby, SentoSphere

Aquarellum Jednorożce 4 obrazy do malowania i farby, SentoSphere

SEN-06507#d
Sentosphere
W magazynie, dostawa 24h
60,40 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru

Opis produktu:

Zestaw czterech obrazów z jednorożcami do malowania techniką Aquarellum. Przedstawiają te mityczne stworzenia w najróżniejszych magicznych miejscach: otoczonego magicznym pyłem, unoszącego się na swoich skrzydłach w przestworzach, stojącego na chmurze pośród gwiazd i kosmosu, a także galopującego na pięknej tęczy. Ich grzywy i rogi lśnią, a to, jak ostatecznie będą wyglądać, będzie wyłącznie dziełem dziecka!

Aquarellum to technika malarska, dzięki której można samodzielnie namalować perfekcyjne obrazy akwarelowe. Elementy obrazków są otoczone lekko wypukłymi konturami, co utrudnia 'wychodzenie za linię' pędzelkiem. W miarę zamalowywania kolejnych części obrazka pojawiają się mikromotywy dekoracyjne. Uzyskany efekt daje wrażenie niezwykłej finezji, podczas gdy osiąga się go bez większej trudności.

Zestaw jest pakowany w ładnym pudełku. Instrukcję w języku polskim można pobrać tu.

Cechy produktu:

Wyprodukowano we Francji.

Zawartość

- 4 obrazy do malowania
- 5 butelek farby (po 5ml)
- paletka do mieszania farb
- pipetka do dozowania farb
- pędzel

Wielkość

Każdy obraz 18 x 25 cm.

Wiek

Od 7 lat.

Aquarellum junior instrukcja PL

Aquarellum junior instrukcja PL

Opinie o produkcie

Gabriela
2021-05-14
5
Świetne zestawy !
Moja 8-letnia córka ma obsesję na tym Aquarellum, podobnie jak mój pięciolatek :) Jest to inny styl akwareli niż to, do czego są przyzwyczajeni, więc uczenie nowych technik było dla nich zabawne.

Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.