Aquarellum Live Konie z aplikacją do animacji 4 obrazy +7
Aquarellum Live Konie z aplikacją do animacji 4 obrazy +7
Aquarellum Live Konie z aplikacją do animacji 4 obrazy +7
Aquarellum Live Konie z aplikacją do animacji 4 obrazy +7
Aquarellum Live Konie z aplikacją do animacji 4 obrazy +7
Aquarellum Live Konie z aplikacją do animacji 4 obrazy +7

Aquarellum Konie Live 4 obrazy do malowania i farby +7, SentoSphere

SEN-06701#d
Sentosphere
W magazynie
Zamów teraz - u Ciebie już w czwartek
54,47 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 13,20zł Wysyłka kurierem od 13,70zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Zestaw kreatywny Aquarellum marki SentoSphere dla dzieci z końmi. Za pomocą zawartych w zestawie farb i pędzla dziecko może stworzyć niepowtarzalne i wspaniałe obrazy koni. Zestaw zawiera aż 4 arkusze z gotowymi do pomalowania obrazkami zwierząt, 5 odcieni farb, paletkę do mieszania farb, pipetkę oraz pędzel. 

Po pomalowaniu, dziecko może ożywić swoje dzieło przy użyciu aplikacji. Zestaw może być dla dziecka świetną zabawą, zarówno w świecie rzeczywistym jak i cyfrowym. Zestaw idealnie sprawdzi się dla młodej miłośniczki koni, który nie tylko rozwinie jej umiejętności artystyczne i wspomoże kreatywność, ale również pozwoli jej przenieść ją do świata cyfrowego, robiąc animowane zdjęcia ze swoimi dziełami. 

Zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Aquarellum to technika malarska, dzięki której można samodzielnie namalować perfekcyjne obrazy akwarelowe. Elementy obrazków zawartych w zestawie są otoczone lekko wypukłymi konturami, dzięki czemu można prowadzić pędzel, nie wychodząc poza obrys elementu. W miarę zamalowywania kolejnych części obrazka pojawiają się mikromotywy dekoracyjne. Uzyskany efekt daje wrażenie niezwykłej finezji, podczas gdy osiąga się go bez większej trudności.

Ułatwienia te pozwalają popuścić wodze wyobraźni kolorystycznej. Za pomocą pipety można na palecie mieszać ze sobą tusze, tworząc tym samym nieskończenie wiele kolorów i odcieni.

Do zestawu dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Jak korzystać z aplikacji "Aquarellum 3D"?

Po pomalowaniu koni, można je zeskanować za pomocą aplikacji "Aquarellum 3D", aby ożywić te arcydzieła. Ta aplikacja jest kompatybilna z systemem Android 7.0 Nougat API Level 24 i wyższym; IOS 11.0 i wyższym i można ją pobrać bezpłatnie.

Dzięki aplikacji będziesz mógł podrasować kolory, podziwiać swoje animowane kreacje 3D i wyświetlać je w rozszerzonej rzeczywistości, aby zrobić sobie z nimi zdjęcie. Możesz wtedy podwoić swoją kreatywność, aby zrobić najlepsze zdjęcia! Każda z Twoich kreacji pozostanie zapisana w aplikacji i uzupełni Twoją spersonalizowaną, kolorową i animowaną galerię.

Cechy produktu:

Wyprodukowany we Francji.

Zawartość zestawu

- 4 obrazy do malowania
- 5 butelek farby (po 5ml)
- paletka do mieszania farb
- pipetka do dozowania farb
- pędzel

Wielkość

Każdy obraz 18 x 25 cm.

Wiek

Od 7 lat.

Produkty powiązane:

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.