Aquarellum Kotki 4 obrazy do malowania i farby, SentoSphere

Aquarellum Kotki 4 obrazy do malowania i farby, SentoSphere

SEN-06506#d
Sentosphere
W magazynie, dostawa 24h
60,40 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru

Opis produktu:

Zestaw czterech obrazów z kotkami do malowania techniką Aquarellum. Kociaki znalazły się w różnych miejscach lub sytuacjach, w których nie powinny. Jeden bawi się wełną, drugi wlazł na drzewo, trzeci do buta, a czwarty i piąty odpoczywają na łóżku. Wszystkie są radosne i pełne życia, a jedyne, czego im brak, to barw. Aby były jeszcze weselsze, trzeba wypełnić ich szablony kolorami: jakimi tylko się chce!

Aquarellum to technika malarska, dzięki której można samodzielnie namalować perfekcyjne obrazy akwarelowe. Elementy obrazków są otoczone lekko wypukłymi konturami, co utrudnia 'wychodzenie za linię' pędzelkiem. W miarę zamalowywania kolejnych części obrazka pojawiają się mikromotywy dekoracyjne. Uzyskany efekt daje wrażenie niezwykłej finezji, podczas gdy osiąga się go bez większej trudności.

Zestaw jest zapakowany w ładnym pudełku. Instrukcję w języku polskim można pobrać tu.

Cechy produktu:

Wyprodukowano we Francji.

Zawartość

- 4 obrazy do malowania
- 5 butelek farby (po 5ml)
- paletka do mieszania farb
- pipetka do dozowania farb
- pędzel

Wielkość

Każdy obraz 18 x 25 cm.

Wiek

Od 7 lat.

Aquarellum junior instrukcja PL

Aquarellum junior instrukcja PL

Opinie o produkcie

Julia
2021-05-05
5
Słodkie kotki !
Kotki są tak słodkie, że nawet ja się zakochałam w tym zestawie. Córka jest szczęśliwa, maluje. Technika jest świetna, obraz wychodzi samo z siebie. Dziecko nie musi być wyjątkowo uzdolnione.

Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.