Aquarellum Pieski 4 obrazy i farby, SentoSphere

Aquarellum Pieski 4 obrazy i farby, SentoSphere

SEN-00698#d
Sentosphere
W magazynie, dostawa 24h
52,03 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru

Opis produktu:

Zestaw czterech prostych obrazów z pieskami, do malowania techniką Aquarellum. Na planszach przedstawione są psiaki, które albo psocą, albo bawią się z innymi zwierzętami, albo zwyczajnie czekają na to, aż zostaną pomalowane. Każdy z nich jest zupełnie inny, nie tylko ze względu na to, co robi, ale także na rasę i wygląd! Dzięki temu dziecko nie jest ograniczone jedną formą, a malować może je na wszelkie kolory.

Aquarellum to technika malarska, dzięki której można samodzielnie namalować perfekcyjne obrazy akwarelowe. Elementy obrazków są otoczone lekko wypukłymi konturami, co utrudnia 'wychodzenie za linię' pędzelkiem. W miarę zamalowywania kolejnych części obrazka pojawiają się mikromotywy dekoracyjne. Uzyskany efekt daje wrażenie niezwykłej finezji, podczas gdy osiąga się go bez większej trudności.

Zestaw jest zapakowany w ładnym pudełku. Instrukcję w języku polskim można pobrać tu.

Cechy produktu:

Wyprodukowano we Francji.

Zawartość

- 4 obrazy do malowania
- 5 butelek farby (po 5ml)
- paletka do mieszania farb
- pipetka do dozowania farb
- pędzel

Wielkość

Każdy obraz 18 x 25 cm.

Wiek

Od 6 lat.

Aquarellum junior instrukcja PL

Aquarellum junior instrukcja PL

Opinie o produkcie

Natalia
2021-05-14
5
Polecam
Zestaw łączy w sobie ulubione zajęcia syna: plastyka z malowaniem i eksperymenty naukowe z mieszaniem kolorów. Po malowaniu piesków zostało nam jeszcze dużo farb, planuję teraz zakup samych plansz.

Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.