W Parku Aquarellum Junior, SentoSphere

W Parku 4 obrazy do malowania i farby Aquarellum Junior, SentoSphere

SEN-00668#d
Sentosphere
W magazynie, dostawa 24h
52,03 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,99zł Darmowa wysyłka od 200zł 60 dni na zwrot towaru

Opis produktu:

Miasto to nie tylko miejsce do życia dla ludzi, ale także dla wielu zwierząt. Są one bardzo różne: od kolorowych ptaków, które puszą się w dzień przed przechodniami, przez nocne puchacze oraz mniejsze ptaszki, latające i ćwierkające nad głowami ludzi, a na zapylających kwiaty i rośliny motylach kończąc. Bogata paleta barw sprawi, że każde z nich może być unikatowe, zupełnie różne. Trzeba tylko ulec pomysłowości i wyobraźni!

Aquarellum to technika malarska, dzięki której można samodzielnie namalować perfekcyjne obrazy akwarelowe. Elementy obrazków zawartych w zestawie są otoczone lekko wypukłymi konturami, dzięki czemu można prowadzić pędzel, nie wychodząc poza obrys elementu. W miarę zamalowywania kolejnych części obrazka pojawiają się mikromotywy dekoracyjne. Uzyskany efekt daje wrażenie niezwykłej finezji, podczas gdy osiąga się go bez większej trudności.

Ułatwienia te pozwalają popuścić wodze wyobraźni kolorystycznej. Za pomocą pipety można na palecie mieszać ze sobą tusze, tworząc tym samym nieskończenie wiele kolorów i odcieni.

Zestaw kreatywny przeznaczony dla 6 latków, wyprodukowany we Francji.

Cechy produktu:

Wyprodukowano we Francji.

Zawartość

- 4 obrazy do malowania
- 5 butelek farby (po 5ml)
- paletka do mieszania farb
- pipetka do dozowania farb
- pędzel

Wielkość

Każdy obraz 18 x 25 cm.

Wiek

Od 6 lat.

Aquarellum junior instrukcja PL

Aquarellum junior instrukcja PL

Opinie o produkcie

Paweł
2017-03-29
4
Bardzo zadowolony
Prezent dla siostrzenicy, udany. Od razu zaczynała malować. Zauważyłam, że instrukcje do mieszania farb są świetnie zrobione: liczyła kropelki za pomocą pipetki a otrzymany kolor był dokładnie jak w instrukcji.<br /> Polecam.

Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.