Aquarellum Kosmos 3 obrazy do malowania i farby, SentoSphere

Aquarellum Kosmos 2 obrazy do malowania i farby, SentoSphere

SEN-06413#d
Sentosphere
W magazynie
Zamów teraz - u Ciebie już w piątek
60,98 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 12,30zł Wysyłka kurierem od 12,90zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru

Opis produktu:

Zestaw dwóch dużych obrazów z kosmosem i świecącymi gwiazdami, do malowania techniką Aquarellum. W kosmosie są miliony gwiazd, które rozświetlają jego mrok. Z tego powodu na kosmicznych planszach Aquarellum znajduje się fosforencyjna oprawa, która sprawi, że także nasze otoczenie zostanie rozświetlone dzięki tym obrazkom! Na jednym z nich znajduje się kosmiczny robot wraz ze statkiem, a na drugim mamy mnogość planet.

Aquarellum to technika malarska, dzięki której można samodzielnie namalować perfekcyjne obrazy akwarelowe. Elementy obrazków zawartych w zestawie są otoczone lekko wypukłymi konturami, dzięki czemu można prowadzić pędzel, nie wychodząc poza obrys elementu. W miarę zamalowywania kolejnych części obrazka pojawiają się mikromotywy dekoracyjne. Uzyskany efekt daje wrażenie niezwykłej finezji, podczas gdy osiąga się go bez większej trudności.

Ułatwienia te pozwalają popuścić wodze wyobraźni kolorystycznej. Za pomocą pipety można na palecie mieszać ze sobą tusze, tworząc tym samym nieskończenie wiele kolorów i odcieni.

Cechy produktu:

Wyprodukowany we Francji.

Zawartość zestawu

- 2 obrazy do malowania, świecące w ciemności
- 7 butelek farby (po 5ml)
- paletka do mieszania farb
- pipetka do dozowania farb
- pędzel

Wielkość

Każdy obraz 32,5 x 25 cm.

Wiek

Od 7 lat.

Aquarellum Phospho Instrukcja PL

Aquarellum Phospho Instrukcja PL

Opinie o produkcie

Julia B.
2021-05-14
5
Bardzo oryginalna technika
Pozwala dziecku stworzyć piękne dzieło sztuki bez względu na poziom umiejętności. Obrazy kosmosu dodatkowo świecą, fajnie wyglądają nocą w pokoju syna. Tak bardzo nam się podobało, że kupiliśmy już plansze zapasowe.

Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.