Mini Puzzle Sześcian
Mini Puzzle Sześcian
Mini Puzzle Sześcian
Mini Puzzle Sześcian
Mini Puzzle Sześcian
Mini Puzzle Sześcian
Mini Puzzle Sześcian
Mini Puzzle Sześcian

Plan Toys Mini gra drewniana Łamigłówka 3D Sześcian +3

PLTO-4134
Plan Toys
W magazynie, dostawa 24h
42,60 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Puzzle Sześcian marki Plan Toys to drewniana łamigłówka dla dzieci od 3 lat. Jest to gra zręcznościowa i logiczna, polegająca na ułożeniu z wszystkich elementów bryły sześcianu.

Układanka zręcznościowa ćwicząca cierpliwość i małą motorykę dziecka. Aby rozpocząć zabawę należy wysypać wszystkie elementy z opakowania. Następnie jak najszybciej ułożyć z drewnianych klocków w kształcie literki L przestrzenny, kolorowy sześcian. W komplecie jest 9 sztuk klocków. Bawić może się na raz jedna osoba, można zaprosić do konkurencji na czas dowolną ilość chętnych. Wygrywa te, kto najszybciej, za pierwszym razem ułoży sześcian.

Gra wspiera rozwój koordynację oko-ręka, motorykę małego dziecka, koncentrację. Gra dla dzieci od 3 lat, ładnie pakowana w praktycznym metalowym pudełku. Idealnie nadaje się na drobny prezent dla dziecka.

Cechy produktu:

Materiał

Drewno kauczukowe.

Wielkość

8,5 x 8,5 x 5 cm.

Wiek

Od 3 lat.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.