Puzzle sensoryczne Dżungla by Michelle Carlslund
Puzzle sensoryczne Dżungla by Michelle Carlslund
Puzzle sensoryczne Dżungla by Michelle Carlslund
Puzzle sensoryczne Dżungla by Michelle Carlslund

Vilac puzzle sensoryczne +18m Dżungla by Michelle Carlslund

VIL-08502#d
Vilac
W magazynie, dostawa 24h
58,20 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Drewniane puzzle sensoryczne dla najmłodszych przedstawiają scenkę z tropikalnej dżungli. Układanka składa się z 5 wystających elementów, które należy dopasować w odpowiednie miejsca na drewnianej planszy: egzotyczny ptak, miś koala, słoń, małpa, krokodyl. Każde z miejsc na planszy wypełnione jest inną strukturą materiału. Dziecko, podczas zabawy, poprzez dotyk poznaje je i uczy się je rozróżniać. Elementy są duże, idealnie pasują do małej rączki dziecka.

Michelle Carlslund jest duńską artystką i projektantką graficzną. W projektowanych przez nią zabawkach i ilustracjach czuć magię dzieciństwa. Kolorowe rysunki są pełne humoru i czułości.

Vilac to francuska firma z ponad 100 letnią tradycją. Produkuje klasyczne zabawki, głównie drewniane. Zabawki Vilac wyróżniają się wysoką jakością wykonania, oryginalnym wzornictwem i kolorystyką.

Cechy produktu:

Materiał

Drewno.

Wymiary

20 x 20 x 3 cm.

Wiek

Od 18 mc.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.