Zestaw naukowy do eksperymentów z krystalizacją dla dzieci +8, SentoSphere


SEN-02805#d

Sentosphere

W magazynie, dostawa 24h

82,80 zł

Opis produktu:

Zestaw do eksperymentów, dzięki którym dzieci będą mogły odkryć tajniki procesu krystalizacji. Wystarczy zamoczyć “magiczne” drzewko z kolorowego mikroporowatego papieru i po kilku minutach zobaczyć wielokolorowe mikro kryształy na końcu każdej gałęzi. Dziecko poznaje mechanizm procesu krystalizacji, a przy tym świetnie się bawi.

Marka Sentosphere słynie z produktów odpowiednich nawet dla delikatnej skóry dziecka. Gotowe produkty można stosować bez obaw, także w stosunku do wyjątkowo wrażliwej skóry. Jednocześnie zestaw jest bardzo bogaty – znajduje się w nim wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia eksperymentów. Rodzice nie muszą więc nic więcej dokupować. Znajduje się tam fosforan potasu, barwniki, pędzelek, spodek do rośnięcia, przeźroczysty pojemnik, 10 drzewek z papieru, zlewkę, łyżeczkę dozującą.

Zabawka jest przeznaczona dla dziecka już od ósmego roku życia. Pozwala ona na rozwijanie wyobraźni i wspólne eksperymentowanie z dorosłymi.

Ostrzeżenia

Produkt należy użytkować pod nadzorem osoby dorosłej. Czytać instrukcje przed użyciem. Zawiera mydła, barwniki i zapachy. Unikać kontaktu produktów chemicznych z ciałem, a zwłaszcza z ustami i oczami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci do 8go roku życia i zwierząt. Unikać kontaktu produktu z oczami i ustami. Zawiera substancje zapachowe mogące powodować alergie i substancje łatwopalne.

Cechy produktu:

Zestaw wyprodukowany we Francji.

Zawartość zestawu

- 60 g fosforanu potasu
- 1 barwnik bladoróżowy
- 1 barwnik zielony
- 1 pędzelek
- 1 spodek do rośnięcia
- 1 przeźroczysty pojemnik
- 10 drzewek (4 duże i 6 małych) z brązowego, białego i zielonego papieru
- 1 zlewka
- 1 miniłyżeczka dozująca
- 1 instrukcja

Wymiary

23,9 x 20,3 x 6,3 cm.

Wiek

Od 8 lat.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 12,59zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Zakaz kopiowania:

Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Opinie o produkcie

2021-05-08
4
Polecam

Bardzo ładne realizacje, inne niż standardowe hodowle kryształów. Kryształy są kruche i cała konstrukcja jest bardzo delikatna, kryształy zbyt łatwo wypadają z drzew moi zdaniem.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :