https://dadum.pl/upload/images/302619 (4).jpg
Haba Terra Kids Latarka czołówka od 3 lat | Dadum Kraków
Haba Terra Kids Latarka czołówka od 3 lat
Haba Terra Kids Latarka czołówka
Haba Terra Kids Latarka czołówka
https://dadum.pl/upload/images/302619 (4).jpg
Haba Terra Kids Latarka czołówka od 3 lat | Dadum Kraków
Haba Terra Kids Latarka czołówka od 3 lat
Haba Terra Kids Latarka czołówka
Haba Terra Kids Latarka czołówka

Haba Terra Kids Latarka czołówka dla dzieci

HAB-302619
Haba
W magazynie
Zamów teraz - u Ciebie już w czwartek
48,62 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 12,30zł Wysyłka kurierem od 12,90zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Wielofunkcyjna latarka czołowa Terra Kids firmy HABA do widzenia w półmroku i ciemności z białymi i czerwonymi diodami LED: wybór pomiędzy światłem stałym a migającym światłem sygnalizacyjnym. Spełnia wszystkie obowiązujące normy dla lampek dziecięcych, posiada regulowany kąt nachylenia, a także odporny na zachlapanie. Elastyczna i wygodna opaska na głowę.

Wszechstronne narzędzia do obserwacji i powiększania Terra Kids od HABA należą do zestawu każdego starannego przyrodnika! Są one odpowiednie dla małych odkrywców przyrody, którzy chcą wiedzieć dokładnie. Pomoce optyczne odkrywają tajemnice natury i wnoszą światło w ciemność. Rośliny, małe zwierzęta, kamienie czy drewno - wszystko jest "wkładane pod lupę". To jest za każdym razem zaskakujące i ekscytujące! Dzieci w formie zabawy zdobywają wiedzę o przyrodzie i rozumieją ją za pomocą własnych zmysłów. W ten sposób samodzielnie rozwijają postawę szacunku wobec przyrody i poczucie odpowiedzialności za swoje środowisko. A jaki obiekt zostanie dziś zbadany dzięki przyrządom obserwacyjnym i powiększającym Terra Kids od HABA?

Rady dla małych odkrywców przyrody: Tak jak ekscytujące jest obserwowanie i badanie zwierząt na wolności, tak ważne jest przestrzeganie kilku zasad postępowania: Dzieci nie powinny łapać żadnych zwierząt, przez które mogą zostać zranione, które są pod ochroną przyrody lub które same mogłyby je zranić. Ważne jest również, aby nie wystawiać zwierząt na słońce oraz aby zwierzęta żyjące w wodzie miały zawsze dostęp do wystarczającej ilości wody. Najpóźniej po 15 minutach wszystkie zwierzęta powinny wrócić do swojego naturalnego środowiska.

idealny do wędrówek, kempingów, a nawet do czytania przed snem

Typ baterii 3 baterie mikro AAA (należy zamówić oddzielnie), niewymienne

Cechy produktu:

Materiał

poliester, poliamid.

Wymiary

6 x 4 x 3,5 cm.

Wiek

Od 3 lat.

Produkty powiązane:

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.