Zestaw naukowy do robienia perfum SentoSphere 2832

SentoSphere zestaw do robienia perfum Chemia Perfum +8

SEN-02832#d
Sentosphere
Oczekujemy na dostawę
111,38 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 13,20zł Wysyłka kurierem od 13,70zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru

Opis produktu:

Poznaj wspaniały i aromatyczny świat zapachów i komponowania perfum. Za pomocą tego zestawu dzieci uczą się zasad mieszania esencji zapachowych i pochodzenia naturalnych składników.

Przy pomocy informacji i receptur zawartych w zestawie dziecko rozwinie zręczność i precyzję w tworzeniu własnych kompozycji zapachowych. Takie terminy jak nuta głowy, serca czy bazy nie będą już dla niego tajemnicą, a perfumowanie się własnoręcznie wykonanymi zapachami stanie się powodem do dumy.

Obszerne wyjaśnienia w języku polskim są do pobrania poniżej. Zestaw ten zawiera również ulotkę wyjaśniającą syntezę zapachu, czym jest cząsteczka aromatyczna oraz fizjologię zmysłu węchu.

Składniki są bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka, przetestowane dermatologicznie. Zostały one stworzone przez Veronique Debroise, która jest szefową marki Sentosphere, a jednocześnie zawodowo zajmuje się perfumami.

Ostrzeżenia

Uwaga, istnieje ryzyko zadławienia się małymi częściami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci do 8-go roku życia i zwierząt. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej. Unikać kontaktu produktu z oczami i ustami. Zawiera substancje zapachowe mogące powodować alergie. Zawiera płyny wysoce łatwopalne.

Cechy produktu:

Zestaw wyprodukowany we Francji.

Zawartość opakowania

- 2 flakoniki z esencjami
- 3 bazy perfumowane
- 4 cząsteczki aromatyczne
- 9 pipetek
- 4 puste flakoniki
- 3 puste spraye
- papierki do testowania
- historia perfum i instrukcję obsługi

Wymiary

Opakowanie: 28 x 28 x 4,5 cm.

Wiek

Od 8 lat.

SEN-02832 Instrukcja po polsku

SEN-02832 Instrukcja po polsku

Opinie o produkcie

Antonina
2021-05-18
5
Udany prezent
Kupiłam ten zestaw na prezent dla przyjaciela syna i bardzo mi się spodobał :)

Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.