• -5%
Państwa-Miasta gra magnetyczna, The Purple Cow
Państwa-Miasta gra magnetyczna, The Purple Cow
Państwa-Miasta gra magnetyczna, The Purple Cow
Państwa-Miasta gra magnetyczna, The Purple Cow

Państwa-Miasta gra magnetyczna +6, The Purple Cow

TPC-026054
The Purple Cow
W magazynie, dostawa 24h
27,55 zł
29,00 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Gra magnetyczna podróżna Państwa-Miasta dla dzieci od 6 lat. Każdy z graczy wybiera swój kolor magnesów (jeden z pięciu: czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy, fioletowy). Należy wyznaczyć osobę odpowiedzialną za pulę magnesów i tarczę losującą podzieloną na kategorie (piosenka, zwierzę, planeta, przedmiot, kraj, miasto, zawód, imię, sławna osoba, danie, film), oraz osobę, która będzie rozporządzać tabelą wyników.

Pierwszy gracz mówi alfabet w myślach. Alfabet kończy sie na hasło STOP wypowiedziane przez osobę następną w kolejności. Pierwszy gracz mówi na głos literkę, na której alfabet został zatrzymany. W tym momencie wskaźnik tarczki losującej zostaje wprawiony w ruch. W momencie, gdy tarczka zatrzyma się na danej kategorii, wszyscy gracze starają się jak najszybciej znaleźć słowo odpowiadające danej kategorii I rozpoczynające się od literki, na której zatrzymał się alfabet.

Cechy produktu:

Materiał

Metal.

Wielkość

18 x 10,3 x 1 cm.

Wiek

Od 6 lat.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.