Lotto Zapachowe 30 zapachów gra sensoryczna, SentoSphere

Lotto Zapachowe 30 zapachów gra sensoryczna, SentoSphere

SEN-00101#d
Sentosphere
W magazynie, dostawa 24h
144,00 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru

Opis produktu:

Zapachowa gra planszowa, do ułatwienia dziecku nauki rozpoznawania zapachów: gra zawiera 30 zapachów. Gra dla 1 do 5 graczy, od 4 do 99 lat.

Do gry dołączona jest instrukcja w języku polskim (również do pobrania tu). Lotto zapachowe uczy dzieciom zapachy takie jak: migdał, gruszka, ołówek, orzechowe, cynamon, czekolada, wosk, siano, poziomka, jaśmin, jeżyna, orzech, pomarańcza, figa, lukrecja, rabarbar, mokra ziemia, herbata, tymianek, lipa, razem 30 zapachów.

Już od najmłodszych lat dzieci są niezwykle czułe na zapachy. Właśnie dzięki tej wrażliwości mogą uczyć się rozpoznawać poszczególne aromaty stanowiące elementy otaczającego nas świata. W tej grze wygrywa ten, kto najszybciej ustawi na swojej planszy pojemniczki z zapachami odpowiadające rysunkom umieszczonym na kartonikach.

Esencje zapachowe używane w grze zostały dobrane z największą starannością przez perfumiarza, który zadbał o to, by jak najwierniej przypominały zapachy przyrody oraz środowiska domowego. Czas trwania zapachów: 2 lata.

Ostrzeżenia

Uwaga, istnieje ryzyko zadławienia się małymi częściami.

Cechy produktu:

Gra wyprodukowana we Francji.

Zawartość opakowania

30 pojemniczków z zapachami.
5 plansz.

Wielkość

28x23x4cm.

Wiek

Od 4 lat.

Instrukcja do Gry

Instrukcja do Gry Lotto zapachowe

Opinie o produkcie

Jan
2021-05-07
5
Fajna gra rodzinna dla różnych grup wiekowych
Szukałem gry, która byłaby odpowiednia wiekowo dla całej rodziny - 3, 7, 11 i rodziców. Dla trzylatki było to trochę trudne, ale z pomocą i niewielką modyfikacją zasad wzięła udział w zabawie! Dla pozostałej dwójki dzieci było to idealne rozwiązanie. Czas zabawy też był wystarczający — nie za krótki, nie za długi. Zapachy mogą być mocne i nie mam wątpliwości, że będą trwały przez jakiś czas. Podsumowując, jestem całkiem zadowolony z gry.

Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.