Paris by Night 3 obrazy do malowania i farby Aquarellum, SentoSphere | Dadum

Paris by Night 3 obrazy do malowania i farby Aquarellum, SentoSphere

SEN-06260#d
Sentosphere
W magazynie
Zamów teraz - u Ciebie już we wtorek
60,98 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 13,20zł Wysyłka kurierem od 13,70zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Zestaw trzech dużych obrazów przedstawiających Paryż nocą, do malowania techniką Aquarellum. Maluj i rozwijaj kreatywność z niesamowitymi zestawami od SentoSphere!

Zestaw składa się z 3 plansz do malowania, 9 butelek farby, paletki do mieszania farb, pipetki oraz pędzla. Aby wykonać obrazy, należy według uznania wymieszać farby, a następnie, precyzyjnie nanieść je na wyznaczony obszar na planszy. Obrazy mają wyznaczone kontury, co ułatwia ich wykonanie. 

Stolica Francji to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych miast na świecie. Na zawartych w zestawie planszach Aquarellum zostały przedstawione najbardziej charakterystyczne i niezapomniane lokacje z Paryża: górującą nad krajobrazem miasta Wieżę Eiffla, słynny teatr i kabaret Moulin Rouge oraz most zakochanych i widok na ciągnącą się przez miasto Sekwanę. To, w jakich barwach jawić się będzie Paryż, zależy już jednak wyłącznie od dziecka i jego idei!

Zestaw świetnie sprawdzi się dla dzieci powyżej 8 roku życia. 

Aquarellum to technika malarska, dzięki której można samodzielnie namalować perfekcyjne obrazy akwarelowe. Elementy obrazków zawartych w zestawie są otoczone lekko wypukłymi konturami, dzięki czemu można prowadzić pędzel, nie wychodząc poza obrys elementu. W miarę zamalowywania kolejnych części obrazka pojawiają się mikromotywy dekoracyjne. Uzyskany efekt daje wrażenie niezwykłej finezji, podczas gdy osiąga się go bez większej trudności.

Ułatwienia te pozwalają popuścić wodze wyobraźni kolorystycznej. Za pomocą pipety można na palecie mieszać ze sobą tusze, tworząc tym samym nieskończenie wiele kolorów i odcieni.

Cechy produktu:

Wyprodukowany we Francji.

Zawartość zestawu

- 3 obrazy do malowania
- 9 butelek farby (po 5ml)
- paletka do mieszania farb
- pipetka do dozowania farb
- pędzel

Wielkość

Każdy obraz 32,5 x 25 cm.

Wiek

Od 8 lat.

Aquarellum Duże Instrukcja PL

Aquarellum Duże Instrukcja PL

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.