Chodzik pchacz drewniany 3w1, Vilac


VIL-01006S#d

Vilac

W magazynie, dostawa 24h

265,00 zł

Opis produktu:

Jeździk jest lekki i zgrabny, dziecko z łatwością będzie się odpychać nóżkami, siedząc na nim. Z tyłu ma małe oparcie, aby dziecko siedziało we właściwym miejscu i nie wypadało z siedzenia. Odpychanie się nóżkami jest ważnym etapem w rozwoju fizycznym każdego malucha: dziecko wzmacnia w ten sposób mięśnie nóg, przygotuje się do chodzenia. Odpychanie się nogami także przygotowuje do jazdy na rowerku biegowym.

Pchacz jest nie tylko lekki i zgrabny, ale też bardzo stabilny. Proporcje między wysokością rączki a długością pchacza są tak skalkulowane, aby pojazd się nie wywrócił podczas jazdy. Dziecko chodzi do przodu, opierając się na rączce, a pojazd stabilizuje jego jeszcze niepewne ruchy. Pchaczy doskonale wspierają naukę chodzenia. Podczas pchania pojazdu, ruchy dziecka są naturalne i niczym nieskrępowane. W przeciwieństwie, szelki do nauki chodzenia podciągają dziecko do góry, a chodziki, w których dziecko siedzi, podtrzymują go, krępując jego naturalne ruchy.

Pojazd ma jeszcze funkcję edukacyjną i zabawkową. Na siedzeniu z przodu producent umieścił najważniejszy dodatek do pojazdu: czerwony klakson! To na pewno jest to, czym dziecko będzie od razu się bawić :) Kiedy dziecko naciska, klakson wydaje śmieszny dźwięk: dla dziecka jest to wielka nagroda. Klakson to mała rzecz, tymczasem wspiera rozwój bardzo ważnej umiejętności, jaką jest myślenie przyczynowo-skutkowe.

W zestawie jest jeszcze 6 kolorowych drewnianych klocków, każdy z innym kształtem. Siedzenie pchacza służy jako sorter kształtów: trzy otwory znajdują się na górę siedzenia, trzy otwory z boku, dziecko tymczasem musi dopasować klocki do otworów. Klockami może się również bawić, budując małą wieżę. Rodzic może posługiwać się klockami do nauki kolorów.

Pod rączką znajduje się dodatkowy drążek z 3 drewnianymi klockami, każdy w innym kolorze: dziecko może się uczyć kolejne kolory, przesuwać klocki, je obracać, co wspiera rozwój małej motoryki. Na drugim boku pojazdu znajduje się obrotowy drewniany cylinder z kolorowymi wzorkami: żółte i czerwone paski, żółte i pomarańczowe kratki, czerwone i białe kratki. Kiedy dziecko obraca cylinder, kolory się optycznie mieszają. Efekt optyczny zachęca dziecko do zabawy cylindrem.

Ostrzeżenia

Zabawka do użytkowania wyłącznie pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, na terenie płaskim i równym. Nie użytkować w pobliżu basenu ani w pobliżu innych otwartych zbiorników wodnych. Wózek Nie przeznaczony do transportu dzieci.

Cechy produktu:

Materiał

Drewno.

Wymiary

Wysokość rączki: 42cm.
Wysokość siedzenia: 20cm.

Długość całkowita: 42cm.
Szerokość całkowita: cm.
Opakowanie: 42 x 27 x 42 cm.

Wiek

Od 12 mc.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 12,59zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Zakaz kopiowania:

Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :