Chodzik pchacz drewniany 3w1, Vilac
Chodzik pchacz drewniany 3w1, Vilac
Chodzik pchacz drewniany 3w1, Vilac
Chodzik pchacz drewniany 3w1, Vilac
Chodzik pchacz drewniany 3w1, Vilac
Chodzik pchacz drewniany 3w1, Vilac
Chodzik pchacz drewniany 3w1, Vilac
Chodzik pchacz drewniany 3w1, Vilac

Chodzik pchacz drewniany 3w1, Vilac

VIL-01006S#d
Vilac
W magazynie
Zamów teraz - u Ciebie już w poniedziałek lub jutro (z dopłatą)
256,10 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 12,30zł Wysyłka kurierem od 12,90zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Jeździk jest lekki i zgrabny. Dziecko z łatwością będzie się odpychać nóżkami, siedząc na nim. Z tyłu ma małe oparcie, aby dziecko siedziało we właściwym miejscu i nie wypadało z siedzenia. Odpychanie się nóżkami jest ważnym etapem w rozwoju fizycznym każdego malucha: dziecko wzmacnia w ten sposób mięśnie nóg, przygotuje się do chodzenia. Odpychanie się nogami także przygotowuje do jazdy na rowerku biegowym.

Pchacz jest nie tylko lekki i zgrabny, ale też bardzo stabilny. Proporcje między wysokością rączki a długością pchacza są tak skalkulowane, aby pojazd się nie wywrócił podczas jazdy. Dziecko chodzi do przodu, opierając się na rączce, a pojazd stabilizuje jego jeszcze niepewne ruchy. Pchacze doskonale wspierają naukę chodzenia. Podczas pchania pojazdu, ruchy dziecka są naturalne i niczym nieskrępowane. W przeciwieństwie, szelki do nauki chodzenia podciągają dziecko do góry, a chodziki, w których dziecko siedzi, podtrzymują go, krępując jego naturalne ruchy.

Pojazd ma jeszcze funkcję edukacyjną i zabawkową. Na siedzeniu z przodu producent umieścił najważniejszy dodatek do pojazdu: czerwony klakson! To na pewno jest to, czym dziecko będzie od razu się bawić :) Kiedy dziecko naciska, klakson wydaje zabawny dźwięk: dla dziecka jest to wielka nagroda. Klakson to mała rzecz, która wspiera rozwój bardzo ważnej umiejętności, jaką jest myślenie przyczynowo-skutkowe.

W zestawie jest jeszcze 6 kolorowych drewnianych klocków, każdy o innym kształcie. Siedzenie pchacza służy jako sorter kształtów: 3 otwory znajdują się na górę siedzenia, 3 otwory z boku, dziecko tymczasem musi dopasować klocki do otworów. Klockami może się również bawić, budując małą wieżę. Rodzic może posługiwać się klockami do nauki kolorów.

Pod rączką znajduje się dodatkowy drążek z 3 drewnianymi klockami, każdy w innym kolorze: dziecko może się uczyć kolejne kolory, przesuwać klocki, je obracać, co wspiera rozwój małej motoryki. Na drugim boku pojazdu znajduje się obrotowy drewniany cylinder z kolorowymi wzorkami: żółte i czerwone paski, żółte i pomarańczowe kratki, czerwone i białe kratki. Kiedy dziecko obraca cylinder, kolory się optycznie mieszają. Efekt optyczny zachęca dziecko do zabawy cylindrem.

Ostrzeżenia

Zabawka do użytkowania wyłącznie pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, na terenie płaskim i równym. Nie użytkować w pobliżu basenu ani w pobliżu innych otwartych zbiorników wodnych. Wózek Nie przeznaczony do transportu dzieci.

Cechy produktu:

Materiał

Drewno.

Wymiary

Wysokość rączki: 42cm.
Wysokość siedzenia: 20cm.

Długość całkowita: 42cm.
Szerokość całkowita: cm.
Opakowanie: 42 x 27 x 42 cm.

Wiek

Od 12 mc.

vil-01006s Instrukcja po polsku

vil-01006s Instrukcja po polsku

Produkty powiązane:

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.